Як навчити кішку трюкам.

Кішки - дивовижні тварини. Вони з легкістю піддаються дресурі, при цьому самі отримують від процесу задоволення. Навчити кішку трюкам досить просто, для цього необхідно лише трохи терпіння і улюблене тваринам ласощі.
Вам знадобиться
  • - Улюблені ласощі кішки.
Інструкція
1
Переконайтеся, що тварина досить доросле для того, щоб реагувати на команди. Приступати до дресирування можна не раніше, ніж кішці виповниться 7-8 місяців. Кошеня навчити командам неможливо.
2
Вирішіть, з вивчення якої команди почнете дресирувати кішку. Вибір команд може бути різноманітним, але найпростіше навчити давати лапу так, як це роблять собаки.
3
Для цього посадіть тварина перед собою, візьміть його лапу в руки і озвучте команду, вимовляючи її чітко. Для закріплення результату повторити процедуру необхідно кілька разів, пригощаючи вихованця невеликим шматочком смачного.
4
Не зловживайте розмірами частування, інакше тренування перетвориться на повноцінний прийом їжі, у зв'язку з чим кішка буде надмірно відволікатися на їжу.
5
Будьте готові до того, що дресирування кішки з виконання однієї команди займе декілька днів. Часовий інтервал, що пройшов між початком вивчення команди і її самостійним виконанням, залежить від індивідуальних здібностей тварини. Якщо процес йому подобається, розуміння взаємозв'язку між подачею лапи і отриманням ласощів може настати буквально через пару днів.
6
Не приступайте до вивчення нової команди до того моменту, поки кішка не стане впевнено виконувати вимоги господаря, вивчені до цього. Періодично повторюйте разученную матеріал, інакше з часом вихованець з легкістю забуде раніше набуті навички.
Зверніть увагу
Є думка, що незалежність кішки так велика, що її навчання складно вважати дресируванням. Більшою мірою це схоже на виховання, коли за умови взаємної поваги та відсутності підпорядкування тварина робить те, що хоче побачити господар.
Корисна порада
Займатися з кішкою потрібно лише в ті періоди, коли вона сита, задоволена життям і не проти пограти. Якщо у тварини є свої яскраво виражені плани, намагатися змусити його взяти участь у тренуванні марно. У кращому випадку кішка просто не проявить до процесу належної уваги, але набагато більш імовірно, що вона постарається сховатися, застосувавши фізичну силу до господаря.