Як оволодіти мистецтвом французької кухні.

Французька кухня досить різноманітна, в ній виділяється декілька напрямків, оскільки їжа готується з продуктів, які ростуть або видобуваються в різних регіонах. Так, гасконський і лангедокскіх страви відрізняються гостротою, в Ельзасі перевагу віддають ситним страв з м'яса, а в Провансі використовують велику кількість морепродуктів і трав.
Інструкція
1
Запишіться на кулінарні курси. Виберіть ті, які спеціалізуються на приготуванні страв французької кухні. Дізнайтеся, яку школу (можливо, міжнародну) закінчив лектор, в яких закладах працює шеф-кухарем. Також важливо, щоб лекції супроводжувалися майстер-класами або уроками готування, де викладач може дати практичні поради, звернути вашу увагу на деталі.
2
Розвивайте нюх. В основі багатьох страв французької кухні лежить всіляке поєднання трав і прянощів з основним продуктом. Тому придбайте приправи, помістіть їх в різні ємності і влаштуйте іспит своєму носі. Через деякий час ваш орган нюху сам підкаже вам, з чим краще поєднувати фенхель, базилік, розмарин, орегано або чебрець. Заведіть собі невеликий блокнот. Записуйте в ньому, як краще використовувати ту чи іншу добавку - в свіжому вигляді, в висушеному, під час термічної обробки або після.
3
Пам'ятайте, що французька кухня немислима без соусів. Классифицируйте їх, почніть з простих, тих, що можна приготувати на основі оливкового масла і спецій. Далі ускладнити собі завдання, використовуйте вино або коньяк, вершки, сири, бульйони, яйця. Тренуйтеся доти, поки не освоїте приготування соусу кожного типу.
4
Використовуйте якісні продукти. Тільки блюдо, приготоване зі свіжих інгредієнтів, дозволить вам відчути вишуканість і елегантність французької кухні. Купуйте парне м'ясо або свіжозловлену рибу; якщо в наявності є тільки заморожені продукти, віддайте перевагу іншим рецептам, наприклад, з використанням сиру або овочів.
5
Застосовуйте в приготуванні алкогольні напої. Вони використовуються не тільки для створення соусів, а й для маринування та гасіння м'яса, запікання в них птиці, виробництва заправок для салатів. Крім традиційних червоних і білих вин французи використовують коньяки, лікери, сидр, кальвадос або арманьяк. Пам'ятайте, що алкоголь застосовують у приготуванні не для підвищення градуса, а для того, щоб спирт випарувався, а їжа придбала неповторний витончений смак.