Як відновити систему після невдалої прошивки.

Якщо ви вирішили оновити версію BIOS вашого ноутбука, і операція закінчилася невдачею, єдиний вихід з цієї ситуації - відновити систему . Втрата працездатності під час прошивки загрожує вам сумою до 3 тисяч рублів, якщо підете в сервісний центр. Щоб затратити суму меншу, слід спробувати зробити це своїми силами.
Вам знадобиться
  • Ноутбук ASUS, flash-носій, MicroSD карта.
Інструкція
1
Після невдалої прошивки, ви можете побачити наступні симптоми ноутбука: - при включенні ноутбука: не спалахує екран, вентилятор працює на всю потужність, ноутбук не реагує на будь-які поєднання клавіш, кнопка «вкл/викл» не працює; - при завантаженні ноутбука на екрані стають видні декілька записів, але ноутбук вимикається, не пройшовши POST-перевірку.
2
Весь хід відновлення буде розглянуто на ноутбуці ASUS. Flash-носій повинен мати обсяг до 2 Gb, форматування в FAT16. Бажано скористатися флешкою з індикаторами читання/запису. В цьому випадку, ви точно будете знати, що зараз відбувається з флешкою: простий або читання/запис. Якщо у вас є карта MicroSD, яка часто стала використовуватися в цифрових фотоапаратах, скористайтеся нею. Кардрідер прописаний в системі, як стандартний пристрій.
3
Також вам буде потрібно комп'ютер з з'єднанням до мережі інтернет. На цьому комп'ютері ви будете робити пошук потрібного файлу прошивки і створення завантажувальної флешки. Після скачування файлу прошивки, витягніть його з архіву. Дайте коротке і ємне назва, в кінці допишіть розширення .bin.
4
Приступаємо до процесу нової прошивки вашого ноутбука. Обесточьте ноутбук: від'єднайте шнур живлення, виткнув його з мережі, витягніть батарейку.
5
Вставте ваш flash-носій в роз'єм USB.
6
Натисніть і утримуйте наступне поєднання клавіш Ctrl + Home.
7
Увімкніть живлення ноутбука (тільки в мережу, батарея не потрібна).
8
Натисніть кнопку Power і потримайте.
9
Після того як запаляться всі світлодіоди, повинні залишитися горіти тільки 2 - NumLock і CapsLock.
10
Тепер можна відпустити кнопки Ctrl + Home.
11
Через кілька секунд після активності жорсткого диска відбудеться перезавантаження ноутбука.
12
Автоматично запуститься програма Easy Flash (внутрішня програма прошивки).
13
Розпочнеться процес прошивки BIOS. Найкраще посидіти довше і не чіпати ноутбук.
14
Операція прошивки займе до 5 хвилин в цілому. Після цього ноутбук відключиться автоматично.
15
Вимкніть ноутбук від мережі, вставте батарею. Тепер ноутбук готовий до роботи.