Як оновити старі шпалери. аплікації на стінах з шпалер.

Ремонт - справа довга та марудна, не завжди можна вибрати час, щоб його затіяти. Якщо шпалери мають дефекти лише в деяких місцях, а інша обробка не потребує оновлення, можна обійтися без переклеювання стін. Є кілька способів для приведення обробки в порядок.
Вам знадобиться
  • - шпалерний клей;
  • - шматочки різних шпалер;
  • - пластикові куточки і панелі;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Щоб закрити дірку, пляма або потертість, потрібно знайти шматок точно таких же шпалер. Багато зберігають відрізки матеріалу, поки не змінять обробку. Це правильний і економний підхід до ремонту. Виріжте відповідний за розміром шматочок. Якщо на шпалерах є малюнок, підберіть його, щоб орнамент вставки збігався з візерунком на стіні. Латочку краще вирізати хвилястою лінією, щоб вона добре злилася з основною смугою матеріалу.
2
Намажьте шматочок шпалерним клеєм, зачекайте кілька хвилин, щоб він вбрався. Досить вологі краї краще приклеїться і будуть менш помітні. Ретельно розгладьте латочку і приберіть надлишки клею.
3
Для виведення брудних плям з шпалер змішайте білу глину з чистою відфільтрованої водою, суміш повинна мати вигляд і консистенцію густої сметани. Нанесіть цю масу на плями. Залиште засіб на шпалерах приблизно на добу. Обережно підчепите засохлу коржик кінчиком ножа, щоб вона відвалилася разом з вбралася брудом.
4
Якщо під смугою шпалер здувся великий міхур, обережно зробіть лезом хрестоподібний розріз. Намажте зворотну сторону клеєм і акуратно притисніть до стіни. Невеликі здуття усунете за допомогою шприца з клеєм.
5
Часто шпалери зношуються на кутах і по низу стін. В магазині будівельних матеріалів знайдіть спеціальні пластикові декоративні деталі, які приклеюються до кутів. Обробіть всі проблемні місця цими елементами, підберіть колір виробів таким чином, щоб він гармонійно вписався в ваш інтер'єр. Низ шпалер оклейте пластиковими панелями, що імітують дерево. Куточки і панелі можуть бути однаковими за фактурою і відтінку.
6
Освіжити кімнату і перетворити її допоможуть аплікації з шпалер і тканини. Цим способом можна закрити навіть дуже великі дефекти. Якщо стіни обклеєні однотонними шпалерами, візьміть шматок з яскравим кольоровим малюнком і виріжте з нього квіти, фігурки тварин та інші цікаві силуети. Простежте за гармонійністю поєднання тону стіни і кольору візерунка на аплікації.
7
У дитячій кімнаті, яка часто страждає від «творчості» малюків на стінах, наклейте яскраві вирізані силуети метеликів, птахів, іграшок і всього того, що подобається вашій дитині. Якщо стіни обклеєні кольоровим матеріалом, аплікацію робіть з однотонних шпалер.