Як обшити пластиковими панелями ванну кімнату. Як обробити ванну пластиковими панелями в картинках.

Пластикові панелі у ванній кімнаті дозволяють зробити ремонт швидко, прикладаючи до цього мінімум фізичних зусиль. Додатковим плюсом є простота монтажу, освоїти який може навіть людина, далека від будівельних робіт.
Вам знадобиться
  • - пластикові панелі;
  • - дерев'яні рейки;
  • - дюпеля і шурупи;
  • - степлер і скоби;
  • - фінішні куточки;
  • - дриль;
  • - ножівка.
Інструкція
1
Спочатку необхідно виміряти площу приміщення, щоб визначити, яка кількість панелей необхідно купувати. Найчастіше їх продають, вимірюючи погонних метрах, тобто, вартість розраховується виходячи з ширини, тоді як довжина може бути різною, на що слід звертати увагу при покупці.
2
Монтаж пластикових панелей здійснюється на основі створеного дерев'яного каркаса. Для цього візьміть рейки товщиною 2-2.5 см і закріпіть їх горизонтально на відстані не більше 50 метрів один від одного. Якщо стеля також планується зробити з пластику, то каркас буде потрібно і тут.
3
Кріпите рейки до стін за допомогою дюпеля і шурупів. При монтажі обов'язково використовуйте будівельний рівень, так як досить часто поверхню стін далека від ідеальної рівності. У цьому випадку доведеться штучно вирівнювати стіни за допомогою шматочків рейок, підкладають в ті місця під каркас, де спостерігаються поглиблення.
4
Коли каркас готовий, можна приступати до установки панелей. Для цього відміряйте необхідну висоту і обріжте зайву частину. Першу панель вставляйте у відповідний фінішний куточок і закріплюйте в місцях зіткнення з рейками будівельним степлером. При стандартній висоті ванної кімнати виходить 5-6 кріплень на кожну панель.
5
Наступна панель кріпиться за аналогією з дитячими пазлами, щільно потрапляючи в пази першої панелі. Так продовжується до тих пір, поки всі стіни не будуть обшитими пластиком.
Зверніть увагу
Працювати з панелями просто. Різати їх можна як за допомогою ножівки, так і лобзика з пилкою для пластику. Розмітку найпростіше робити за допомогою звичайного фломастера або маркера.
Корисна порада
Ванна з пластику має ряд переваг. Крім того, що цей матеріал не боїться вологості, він вигідно відрізняється за ціною від керамічної плитки. При акуратному зверненні стіни з пластика прослужать довгі роки.