Як відключити в BIOS відеокарту.

Певна частина материнських плат має вбудовані відеоадаптери. Особливо часто такі пристрої можна зустріти в мобільних комп'ютерах. Для повноцінного використання ПК необхідно правильно вибирати активне обладнання.
Інструкція
1
Для початку спробуйте деактивувати непотрібний відеоадаптер, використовуючи функції мікропрограми системної плати. Увімкніть персональний комп'ютер. Увійдіть в меню BIOS, натиснувши потрібну функціональну клавішу.
2
Вивчіть доступні пункти запущеного меню. Відкрийте вкладку додаткових опцій і перейдіть до пункту Priority Video Card. Виберіть потрібний відеоадаптер і натисніть клавішу Enter.
3
Відкрийте список встановлених відеокарт. Виділіть курсором пристрій, який потрібно відключити. Встановіть для нього параметр Disable. Перейдіть до головного вікна меню BIOS. Збережіть задані параметри і перезавантажте комп'ютер.
4
У тій ситуації, коли вам необхідно завжди використовувати інтегрований відеочіп, найкраще фізично відключити дискретну карту. Вимкніть комп'ютер. Вийміть кабель системного блоку з розетки.
5
Відкрийте корпус блоку, знявши потрібну його стінку. Знайдіть дискретну видеоплату. Відключіть пристрій від монітора, від'єднавши потрібний кабель. Відсуньте пальцями засувку і витягніть обладнання. Не забудьте підключити кабель монітора до порту відеовиходу материнської плати.
6
Увімкніть комп'ютер і перевірте працездатність інтегрованого відеочипа. Якщо обладнання не визначилася автоматично, на дисплеї не буде відображатися зображення. В такому випадку знову підключіть дискретну плату до комп'ютера.
7
Відкрийте меню BIOS і встановіть пріоритет для інтегрованого відеоадаптера. Вимкніть дискретну карту. Повторіть процедуру вилучення цього пристрою. У тому випадку, якщо у вас виникнуть складнощі зі входом в операційну систему, виберіть режим VGA з дозволом 640х480. Після цього обновіть драйвери для інтегрованої відеокарти.
8
Дану процедуру також можна провести в безпечному режимі роботи Windows. Для запобігання появи описаної несправності заздалегідь видаліть драйвери дискретної відеоплати.