Як відформатувати диск на Mac.

Операція форматування звільняє простір фізичного або віртуального носія даних для повторного використання. Сучасні операційні системи дозволяють здійснювати таку зачистку в декількох режимах - користувач вибирає їх залежно від того, наскільки ретельно слід знищити що зберігається на носії інформацію. Сама ж послідовність дій при форматуванні диска для користувача комп'ютера, що працює під управлінням Mac OS, складності не представляє.
Вам знадобиться
  • Mac OS.
Інструкція
1
Використовуйте для форматування системне додаток «Дискова утиліта» - в нього вбудована потрібна функція в Mac OS. Для запуску цієї програми виберіть розділ «Програми», потім - підрозділ «Службові програми», а в ньому двічі клікніть по посиланню «Дискова утіліта.app».
2
В лівій панелі додатки розміщений список доступних фізичних дисків і віртуальних томів, на які кожен з них розбитий - виділіть той, який потрібно відформатувати. Потім клікніть по напису «Стерти» у правій панелі і в ній з'явиться коротка інструкція з порядком дій і кілька елементів управління.
3
У випадаючому списку «Формат» виберіть тип файлової системи, який повинен бути використаний в цій операції. Кнопка «Параметри безпеки» відкриває вікно додаткових налаштувань - в нього поміщені елементи вибору, що дозволяють замість одного проходу знищення даних задати 7 або навіть 35 повторів цієї операції. Роблячи вибір в цьому вікні, треба мати на увазі, що загальний час форматування збільшується пропорційно числу повторів форматування. В поле «Ім'я» введіть назву томи, під яким очищається диск повинен буде відображатися після виконання процедури.
4
Кнопка з написом «Стерти своб. простір »у правій панелі теж пов'язана з підвищенням безпеки - вона здійснює повторне стирання даних, але не на всьому диску, а тільки на незайнятої її частини. Використовуйте її, якщо хочете ще раз перезаписати нулями місця зберігання даних, що залишилися вільними після попереднього форматування диска.
5
Після того, як всі необхідні настройки операції форматування будуть зроблені, запустіть процес, натиснувши кнопку «Стерти» у правому нижньому куті «Дисковою утиліти». Час, який програма змарнує на виконання цієї команди, залежить від ємності диска, типу використовуваного інтерфейсу обміну даними та обраних вами опцій безпеки.