Як перевернути екран на ноутбуці. перевернути зображення windows 7 клавіш.

Працювати з переносним комп'ютером припадає в різних умовах, що іноді змушує дивитися на його екран з нестандартних ракурсів. На щастя, ноутбук легко розгорнути разом з екраном, а при необхідності можна розташувати його навіть «догори ногами. Останні версії ОС Windows мають вбудований елемент управління, який дозволяє зробити позиціонування екрану ноутбука ще гнучкіше, змінюючи орієнтацію зображення на ньому.
Вам знадобиться
  • ОС Windows 7 або Vista.
Інструкція
1
Якщо ноутбук працює під управлінням операційної системи Windows 7 або Vista, використовуйте один з розділів «Панелі управління, який містить елементи управління дозволом і орієнтацією зображення на екрані. Щоб його відкрити, розкрийте головне меню операційної системи клацанням покажчика миші по кнопці «Пуск або натисканням однієї з кнопок Win на клавіатурі ноутбука. В меню виберіть пункт «Панель управління - він поміщений в праву колонку, якщо в ОС використано стандартні. У вікні що відкрилося компонента системи клацніть по посиланню «Налаштування дозволу екрану з розділу« Оформлення та персоналізація.
2
Можна дістатися до потрібного розділу «Панелі управління іншими способами. Наприклад, натисніть клавішу Win і наберіть з клавіатури «ори. У розкрився головному меню з'явиться список з результатами роботи внутрішньої пошукової системи Windows. Першою посиланням в цьому списку буде «Зміна орієнтації екрану - клікніть по ній мишкою або просто натисніть клавішу Enter. Ще один спосіб - скористатися пунктом «Дозвіл екрану з контекстного меню, яке спливає при клацанні по фоновому зображенню -« шпалерам - робочого стола.
3
Все три перерахованих способу відкривають один і той же розділ «Панелі управління, в якому є список, що випадає близько написи« Орієнтація - розкрийте його. Виберіть пункт «Альбомна перевернута і натисніть клавішу OK або« Застосувати. Зображення на екрані повернеться на 180 °, а ОС покаже діалогове вікно з питанням, чи слід зберегти зроблені в установках відображення зміни - натисніть кнопку «Зберегти зміни. Якщо ви не встигнете за 15 секунд розібратися з керуванням перевернутим курсором миші, навести його на цю кнопку і клікнути лівою кнопкою миші, система скасує зміни і призведе орієнтацію екрану в попереднє положення. Зрозуміло, ви зможете повторити спробу необмежену кількість разів. По завершенні процедури закрийте вікно «Панелі управління Windows.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=66hLwb6NjNk