Як освітлити волосся на руках перекисом. волосся перекис відео.

Темне волосся на руках - це одна з проблем, з якою стикаються жінки, найчастіше брюнетки. Застосування бритви або інших механічних засобів призводить тільки до ще більш швидкому росту волосся. Тому найоптимальніший варіант в даній ситуації - освітлення їх за допомогою перекису водню.
Вам знадобиться
  • - перекис водню;
  • - вода;
  • - нашатирний спирт;
  • - сода.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до процедури освітлення волосся на руках, не мочіть їх протягом 1-2 діб. Це необхідно, щоб природне шар жиру зміг захистити і шкіру, і волосся від даного засобу.
2
В фарфоровому посуді ретельно змішайте 25 мілілітрів 30% -ий перекису водню і 25 мілілітрів чистої води. Потім додайте до цієї суміші 10 мілілітрів нашатирного спирту і? чайної ложки питної соди. Робіть це дуже обережно, так як даний склад є досить концентрованим. Ні в якому разі не використовуйте металевий посуд, з'єднання кисню і металу може привести до виникнення небажаної хімічної реакції.
3
Кількість взятої перекису водню можете змінити залежно від структури і кольору вашого волосся. Чим волосся товщі, міцніше і темніше, тим більшої концентрації приготуйте розчин.
4
Перед процедурою освітлення волосся на руках необхідно перевірити чутливість вашої шкіри на отриманий склад. Для цього невелика кількість суміші нанесіть на шкіру в області згину ліктя з внутрішньої сторони і залиште на 7-10 хвилин. Якщо після закінчення цього часу шкіра не почне свербіти і на ній не з'являться почервоніння, можете сміливо починати процедуру освітлення.
5
Нанесіть приготований розчин за допомогою ватного тампона на волосся і залиште на 40-50 хвилин. Після цього змийте суміш теплою водою і змастіть руки звичайним дитячим кремом. Не лякайтеся, якщо після проведеної процедури ви будете почувати невелике печіння, через кілька хвилин все пройде.
6
Волосся після освітлення їх розчином перекису водню стають м'якими, тонкими і майже непомітними.
7
Якщо ви схильні до алергічних реакцій на подібні склади, що не застосовуйте такий спосіб освітлення, краще скористайтеся іншим методом, наприклад, осветлением волосся ромашковим відваром.
Упродовж багатьох десятиліть світлі волосся служили символом жіночності і привабливості. І донині тисячі брюнеток витрачають масу сил для того, щоб висвітлити волосся і перетворитися в ніжних блондинок. Однак неправильне фарбування або вибір невідповідної фарби можуть звести нанівець усі зусилля, зробивши волосся тьмяним, млявими і ламкими. Як же добитися бажаної мети і при цьому не втратити наявне багатство?
Вам знадобиться
  • Осветляющая фарба для волосся, гребінець, пензлик, старий рушник, скляна чашка для розведення фарби, дзеркало
Інструкція
1
Прийнявши рішення стати блондинкою, в першу чергу треба об'єктивно оцінити стан свого волосся. Чи були вони вже пофарбовані? Чи хімічна завивка? Які волосся від природи: тонкі або товсті, жорсткі або м'які. Наскільки вони здорові і чи немає подразнень на шкірі голови. Це важливий момент, оскільки головний засіб освітлення - перекис водню може виявитися занадто агресивною для тонких або ослабленого волосся.
2
Підбирати осветляющую фарбу краще за допомогою професійного перукаря-колориста, який може порадити найбільш відповідний відтінок. Якщо такої можливості немає, варто обговорити це питання зі своїм майстром, у якого постійно стрижетеся. Важливо пам'ятати, що не рекомендується освітлювати волосся більш ніж на 2-3 тони в порівнянні з природним кольором. Інакше можна завдати волоссю серйозної шкоди надмірним обесцвечиванием. Крім того настільки радикально прояснені волосся можуть невигідно контрастувати з кольором шкіри, очей і брів.
3
Якщо волосся тонкі або ослаблені, фарбу для освітлення треба вибирати дуже акуратно. Краще зупинитися на продукції відомих, що добре зарекомендували себе фірм, оскільки великі бренди велике значення надають контролю за якістю своїх товарів. При цьому особливу увагу слід звертати на склад фарби. У якісних продуктів крім знебарвлюючого пігменту до складу входять так само натуральні масла, що пом'якшують дію агресивного речовини. Крім того в упаковці крім власне фарби і закріплює складу повинен бути вкладений пакетик з пом'якшувальною бальзамом. Якщо все ж є які-небудь сумніви щодо можливих результатів фарбування, краще відмовитися від стійкої фарби на користь осветляющих шампунів і пінок. Їх вплив значно м'якше і менше порушує структуру волосся.
4
Висвітлювати волосся можна як у перукарському салоні, так і самостійно вдома. У другому випадку потрібно приготувати все необхідне ще до початку процедури, щоб в процесі фарбування не перериватися на пошуки потрібних речей. Для домашнього знебарвлення знадобляться фарба, інструкція до неї, скляний посуд для розведення розчину, пензлик для несення фарби на волосся , гребінець, старе рушник і рукавички для рук.
5
Починати процедуру фарбування завжди слід з уважного вивчення інструкції. Навіть якщо ви вже користувалися цією фарбою раніше, перечитати вкладене керівництво все одно корисно - це може нагадати про якісь випадково забутих дрібницях. Згідно з наведеними вказівками треба приготувати барвний розчин і нанести його на волосся , послідовно розділяючи їх на окремі пасма. Не забувайте, що фарба наноситься на сухі немиті волосся . Спочатку склад накладається на основну частину волосся, а через 15 хвилин потім на прикореневу зону. Після чого фарба рівномірно розподіляється по всій довжині від коренів до кінчиків.
6
Час дії фарби залежить від бажаної ступеня освітлення, але не більше 30 хвилин. Після чого волосся слід ретельно прополоскати, потім вимити з шампунем і сполоснути зміцнюючим бальзамом. Сушити феном прояснені волосся небажано, оскільки гаряче повітря сильно висушує і без того знежирені фарбою пасма.