Як вивантажити файл.

Для тих, хто розвиває свою сторінку на сайті блогерів, давно стало руба питання про вивантаження файлів . Безпосередньо сам сайт не дає кожному блогеру окреме сховище для файлів , тому доводиться використовувати сторонні ресурси. Але всі блоги на цьому сайті розміщені в зоні google, отже, можна використовувати можливість цієї зони.
Вам знадобиться
  • Реєстрація в системі Google.
Інструкція
1
Зайдіть в свій аккаунт. Знайдіть посилання на елемент «Сайти» - натисніть це посилання.
2
Перед вами з'явиться нова сторінка, на якій вам буде запропоновано створити сайт. Цей сайт буде нашим сховищем різного роду інформацією: фото, музика, відео, текстові файли і т.д. Погодьтеся із запитом на створення сайту.
3
Як тільки ви перейдете на наступну сторінку, заповніть всі необхідні дані, включаючи назву вашого майбутнього сайту. Подивіться, як виглядатиме URL вашого майбутнього сайту. Дизайн, а також інші надбудови можна взагалі не міняти або зробити пізніше, т.к. ви створюєте сайт, як сховище інформації. Єдиним параметром налаштувань, на який варто звернути увагу «Додаткові параметри» - «Загальний доступ». В обов'язковому порядку встановіть загальний доступ до файлів, інакше немає сенсу завантажувати файли, які так ніхто і не подивиться.
4
Після всіх дій, натисніть кнопку «Створити сайт».
5
Після цього натисніть кнопку «Додаткові дії» в правому верхньому кутку - натисніть «Управління сайтом».
6
У лівій частині вікна виберіть пункт «Загальні» - виберіть «Налаштування доступу» - у всіх елементах поставте значення «Тільки співавтори». Натисніть «Зберегти».
7
У лівій частині вікна виберіть пункт «Додатки» - натисніть на кнопку «Додати» - додайте будь файл.Нажміте правою кнопкою миші на кнопці «Завантажити» - виберіть пункт «Копіювати посилання» .Після отримання посилання можна вставити її на будь-яку сторінку свого блогу.