Як відобразити в комірці формулу.

Найбільш поширеними програмами, в яких доводиться редагувати документи, що містять таблиці, є сьогодні додатки з офісного набору програм корпорації Microsoft. Це табличний редактор Microsoft Office Excel і текстовий процесор Microsoft Office Word. Формули в цих програмах використовуються по-різному, тому різняться і способи відображення їх у комірках таблиць.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010, текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Показати формули замість результатів їх роботи в осередках таблиць додатка Microsoft Office Excel можна двома способами. Перший з них використовує загальні налаштування табличного редактора. Щоб отримати до них доступ, розкрийте меню клацанням по кнопці «Файл» (у версії 2010) або Office (у версії 2007). Потім виберіть пункт «Параметри» (у версії 2010) або клікніть по кнопці «Параметри Excel» (у версії 2007).
2
У списку параметрів перейдіть в розділ «Додатково» і поставте прапорець поруч з рядком «Показувати формули, а не їх значення» в секції «Показати параметри для наступного листа». На завершення операції натисніть кнопку OK.
3
Інший спосіб використовує спеціальний елемент управління, поміщений в меню табличного редактора. Перейшовши на потрібний лист документа, клацніть по ярличку вкладки «Формули» в меню програми. У групі команд «Залежності формул» знайдіть потрібну кнопку - вона поміщена в перший рядок колонки з трьох піктограм в центрі цієї групи, а при наведенні на неї курсора спливає підказка «Показати формули». Клацніть по кнопці, і завдання буде вирішено.
4
У текстовому процесорі Microsoft Office Word для відображення формули в комірці таблиці її треба або набрати з використанням спеціальних символів, або створити в конструкторі формул. Перший спосіб підходить в тому випадку, якщо формула містить тільки знаки, які можна розмістити в одному рядку, включаючи верхні і нижні індекси.
5
Доступ до таблиці спеціальних символів для вашої формули, відсутніх на клавіатурі, можна отримати через кнопку «Символ» на вкладці «Вставка» - розкрийте її випадає і виберіть пункт «Інші символи». В результаті відкриється таблиця, в якій ви можете знайти знаки математичних та фізичних символів і операцій, букви грецького алфавіту, дробу, стрілки і т.д. Для додавання будь-якого з них у формулу виділіть її та натисніть кнопку «Вставити».
6
Інший спосіб відображення формули в комірці таблиці полягає у створенні її з використанням спеціального конструктора. Він включається інший кнопкою з тієї ж групи команд, яка так і названа - «Формула».
7
Клацніть по цій кнопці, і Word надасть вам інструменти для створення формули на додатковій вкладці меню з назвою «Робота з формулами: Конструктор». У цьому варіанті, на відміну від попереднього, ви не обмежені одним рядком, а можете створювати структури з будь-яким числом «поверхів».