Як обшити цегляний будинок сайдингом. Як обшити будинок зовні сайдингом.

Сайдинг - відносно новий оздоблювальний матеріал. Різні його види використовуються всередині і зовні приміщення. Працювати з ним легко, монтаж йде швидко, і результат видно відразу. Обшитий сайдингом будинок набуває акуратний доглянутий вигляд, та й додаткова теплоізоляція ніколи не завадить.
Вам знадобиться
  • - вініловий сайдинг;
  • - металеві рейки;
  • - шнур;
  • - рівень;
  • - саморізи.
Інструкція
1
Для обробки будинку найкраще підійде вініловий сайдинг, такий матеріал є якісним і недорогим. Зверніть увагу на малюнок, фактуру і забарвлення, вони повинні гармоніювати з рештою стилем будинку та двору. Сайдинг не потрібно підфарбовувати, досить час від часу мити зі шланга. В результаті такого облицювання ви зможете утеплити будинок.
2
Спочатку вам необхідно влаштувати обрешітку. Вона може складатися з дерев'яного бруса або з металевого профілю. Дерево в цьому випадку - найбільш дорогий і далеко не найкращий варіант. Для металевої обрешітки візьміть оцинковану сталь.
3
Як кріплення використовуйте дюбеля для швидкого монтажу, їх застосовують як раз для цегельних будинків. Створіть розмітку на стіні за допомогою малярного або трасуючого шнура. Замість нього можете взяти будівельний висок. У нижній і верхній частині стіни через кожні півметра зробіть ризики, з'єднайте їх між собою шнуром. Для цієї роботи вам знадобиться помічник.
4
Для встановлення кріплення і визначення вертикалі монтажу решітки орієнтуйтеся на лінію шнура. Кріплення почніть встановлювати з кутового профілю, виведіть його максимально близько до краю будівлі. Від протилежних кутів на півтора метра простягніть нитку. Вона стане відміткою для викладання інших профілів.
5
Для монтажу сайдингу підготуйте лазерний або водяний рівень, щоб правильно встановити зливну планку і визначити горизонт. Шнурком вибийте горизонтальну лінію, по якій ви потім будете прикручувати зливну планку. Кріпиться вона саморізами або прессшайбою. Тільки не вкручуйте їх до кінця, розміщуйте по центру монтажного паза, щоб планку можна було перемістити.
6
Щоб верхні пази сполучних планок НЕ сповзли, закріпіть їх вгорі. Решта комплектуючі прикручуються посередині паза. Тепер можете встановлювати панелі сайдинга. Чи не прикріплюйте їх впритул один до одного, так як на спеці вони розширюються. Наскільки саме розширяться смуги має бути зазначено на упаковці.