Як закінчити школу із золотою медаллю. Як отримати медаль за 11 клас.

Незважаючи на те, що закінчення школи із золотою медаллю не дає випускникові ніяких переваг при вступі до ВНЗ чи на роботу, ця нагорода як і раніше залишається почесною. Учень, який отримав золоту медаль, викликає повагу оточуючих, оскільки щоб домогтися золотої медалі, необхідні старанність, працьовитість і хороші знання.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що при ухваленні рішення про видачу золотої медалі враховуються лише оцінки за 10 і 11 клас, починайте вчитися на «відмінно» за кілька років до цього. Так ви зможете мати достатньо міцний фундамент знань, і багато тем в випускних класах будуть даватися вам набагато легше.
2
Особливу увагу звертайте на предмети, які даються вам найскладніше. Запишіться на додаткові заняття, консультації, факультативи. Якщо ваше слабке місце - фізкультура, обов'язково займайтеся спортом по вихідних, бігайте по стадіону або навколо будинку, ходите в спортивний гурток. Пам'ятайте, навіть тверда «четвірка» може позбавити вас золотої медалі.
3
Не соромтеся говорити про свій намір отримати золоту медаль. Розкажіть про це вчителям, щоб отримати їх підтримку. Якщо на уроці ви погано підготувалися - попросіть про можливість переробити завдання, в окремий час або на наступному уроці. Як правило, вчителі йдуть назустріч, але для цього ви повинні бути достатньо ввічливі і коректні.
4
Не допускайте «четвірок» і, тим більше, «трійок» протягом чверті (або треместра). Пам'ятайте, четвертні (треместровие) оцінки, а також загальна оцінка за рік буде складатися саме з них і виправити щось буде вже дуже складно.
5
Намагайтеся брати участь в олімпіадах, учнівських форумах, конференціях, круглих столах. Підготовка до таких заходів допоможе вам більш глибоко вивчити предмет, ви навчитеся виступати публічно, зверніть на себе увагу вчителів, інших хлопців.
6
Намагайтеся не пропускати заняття без вагомої причини. Якщо ж ви все-таки захворіли, уважно вивчайте матеріал за підручником і вирішуйте всі запропоновані після теми завдання. Краще вирішити і дізнатися більше, ніж пропустити інформацію.
7
Щоб учитель поставив вам «відмінно» в атестат, ретельно підготуйтеся до ЄДІ. Незважаючи на те, що дані підсумкової атестації не впливають на оцінку в атестаті, педагог повинен бути повністю впевнений в тому, щоб підтвердіть свої знання, інакше він може у неприємному становищі.