Як не залишитися в школі на другий рік.

Залишитися в школі на другий рік рівноцінно серйозної психологічної травми. Труднощі сприйняття учня новим колективом доповнюються негативним і упередженим ставленням - його вважають «двієчником» і невдахою.
Інструкція
1
Щоб не залишитися в школі на другий рік, необхідно мати хоча б оцінку «задовільно» з усіх предметів. Не обов'язково вистачати зірки з неба - якщо ви відчуваєте, що цей предмет не викликає у вас особливого завзяття і ентузіазму, то не треба примушувати себе до посиленого його вивченню. Від цього стане тільки гірше - так можна зненавидіти і вчителі, і досліджувану дисципліну остаточно. Мінімальний рівень - теж знання. Не зациклюйтеся на невдачах і не опускайте руки.
2
Хороша поведінка - запорука відмінних відносин з викладачем. Учитель - теж людина, і слова «упереджене ставлення» йому не чужі. Якщо учень постійно зриває уроки, висміює вчителя і порушує шкільні правила, то напевно вчителі будуть до нього ставитися далеко не найкращим чином. Якщо у такого учня виникне спірна ситуація з оцінками, скривджений бунтарським поведінкою учня педагог, швидше за все, поставить найменшу з можливих. Чому? Бо хоче урезонити що вийшов з-під контролю підлітка і показати йому своє місце. І навпаки - школяреві, отличающемуся зразковою поведінкою на уроках, «підуть назустріч» і допоможуть перейти в наступний клас.
3
Якщо відчуваєте що перспектива залишитися на другий рік досить велика, постарайтеся вирішити ситуацію. Залишіться після уроків і поговоріть з учителем. Поясніть, що ви не належите до його предмету з байдужістю і хотіли б виправити становище, що склалося. Запитайте, як це можна зробити. Запропонуйте разом відпрацювати пропущений вами матеріал, скажіть, що можете відповідати на додаткові питання на уроках або писати роботи по темі уроку. Вчителі люблять активних учнів, які прагнуть до знань. До того ж, чим більше хороших оцінок ви отримаєте, тим більша ймовірність одержання гарної річної оцінки.