Як не переїдати в Новий рік.

Складно уявити собі свята без смачного частування, особливо коли мова йде про Новий рік. Господині готуються до цього свята заздалегідь, намагаючись здивувати близьких смачними і різноманітними стравами. Саме тому не є багато на свята важко, але можливо.
Інструкція
1
Не сідайте за стіл голодними, краще перекусити перед торжеством чимось легким. Покладіть собі на тарілку по одній ложці від тих страв, які хочеться спробувати. Чи не кладіть добавки.
2
Не їжте хліб. На святковому столі присутня достатня кількість страв, щоб не перевантажувати шлунок зайвими вуглеводами.
3
Відмовтеся від щільних гарнірів, їх цілком можуть замінити салати. Тому настільки улюблений багатьма картопля-пюре можна залишити для інших свят.
4
Залиште дегустацію випічки на наступний день. Досить часто шматок жирного торта, з'їдений після щільної трапези, буває зайвим. Якщо ж трапеза без солодкого здається не настільки святковою, віддайте перевагу легким десертів на основі фруктів, суфле або морозива.
5
Щоб не переїдати на Новий рік, плануйте святкування таким чином, щоб мати можливість виходити з-за столу. Це можуть бути активні ігри на свіжому повітрі, домашні конкурси або вікторини, просто прогулянки по вулиці. Так калорії будуть витрачатися активніше, та й часу на прийом їжі залишиться набагато менше.
6
Не зловживайте спиртними напоями, вони розпалюють апетит, через що втрачається контроль над кількістю з'їденої їжі.
Зверніть увагу
Намагайтеся робити легкі салати. Якщо ж Новий рік немислимий без традиційної оселедця під шубою або салатниці олів'є, використовуйте для них більш легку заправку. Якщо змішати майонез з рівних пропорціях зі сметаною, то салати вийдуть не такими важкими, як заправлені чистим майонезом, що допоможе не набрати вагу на Новий рік.
Корисна порада
Не готуйте занадто великої кількості страв, адже святкування не зводиться до однієї лише їжі. Для того, щоб не переїдати, але при цьому насолодитися різноманітними смаками, людині цілком достатньо кількох закусок, салатів і гарячого блюда.