Як потрібно проводити

Новий рік - це свято, яке чекають і люблять дорослі і діти. Люди мріють про чарівність і диво, щастя і радості, забуваючи про те, що все це вони можуть влаштувати і самі. Підійдіть до організації святкування Нового року творчо, підключіть друзів і родичів. «Усім миром» ви зможете влаштувати таку вечірку, яка запам'ятається на довгі роки.
Вам знадобиться
  • - святкове частування;
  • - прикраси для приміщення;
  • - костюми для маскараду;
  • - подарунки.
Інструкція
1
Якщо ви чекаєте від новорічної ночі чогось особливого, подбайте про веселощі і радості заздалегідь. Адже вранці 1 січня багато людей відчувають розчарування і спустошення. Ви вже знаєте, що дід Мороз не допоможе вам влаштувати феєричне свято. Тому беріть кермо влади в свої руки і задовго до Нового року починайте підготовку.
2
Обміркуйте складу компанії, яка збереться святкувати. Зберіть хоча б кілька людей, щоб вирішити, де ви будете збирати вечірку, яким чином закуповувати продукти і готувати їжу. Доведеться обговорити багато моментів, щоб не робити все в останню хвилину.
3
Домовтеся про подарунки. Кожен може купити яку-небудь потрібну або оригінальну річ. Набагато легше вибрати презент, якщо знаєш, кому він буде призначений, тому напишіть імена всіх учасників на листочках і витягайте їх по одному. Так ви розподілите, хто і кому буде готувати подарунок.
4
Краще змінити обстановку і виїхати кудись на час свята. Адже навіть прикрашена до Нового року квартира залишиться звичним і зовсім не «чарівним» житлом. Міському жителю буде цікаво провести цю чарівну ніч ближче до природи і білосніжним заметах. Дізнайтеся у членів вашої компанії, можливо, у когось є можливість організувати вечірку на дачі або в заміському будинку з лазнею.
5
Влаштуйте маскарад! Це дійство завжди веселить і радує учасників. Попередьте всіх членів компанії заздалегідь, щоб вони встигли придумати і підготувати феєричні костюми і яскраві маски.
6
Візьміть достатню кількість електричних гірлянд і ялинкової мішури, щоб прикрасити приміщення до Нового року. Якщо ви не знайдете ялинку чи вам не захочеться везти її, нарядите будь-яке дерево у дворі. Водити хороводи навколо сніжної вишні нітрохи не менш весело, ніж навколо сосни!