Як відзначити весілля весело. відзначити весело міні весілля.

Весілля - особлива торжество. Два люблячих людини одружуються, створюють сім'ю. Не дивно, що і їм, і їхнім рідним, та близьким хочеться, щоб це день запам'ятався на все життя, щоб весілля вийшла не тільки урочистою, але й веселою.
Інструкція
1
Продумайте формат весілля. Абсолютно ні до чого викидати купу грошей, влаштовуючи грандіозні бенкети з сотнями запрошених. Практика показує, що такі весілля дуже швидко перетворюються на некеровані, галдящіх збіговиська, де ніхто нікого не чує. Цілком можна обмежитися запрошенням родичів з обох сторін, найбільш близьких друзів, однокласників, товаришів по службі.
2
Рішуче відмовтеся від старого і поширеного забобону, ніби в цей день алкоголь повинен литися рікою. Ви ж розумні люди. Купуйте лише необхідний мінімум спиртного, не побоюючись звинувачень у скупості.
3
Оберіть тлумачного ведучого. Звичайно, можна призначити на роль тамади когось із родичів, друзів. Але все-таки буде краще, якщо цим займеться досвідчений професіонал. Саме від нього багато в чому залежить, чи пройде весілля весело, завзято і з вогником.
4
Заздалегідь обговоріть з тамадою хід весілля. Спільно підберіть найбільш вдалий варіант початкової мови і тосту. Уважно прочитайте сценарій. Усі сумнівні, двозначні жарти, тости, конкурси, які можуть бути перекручено витлумачені, краще викреслити або замінити більш придатними. Ретельно продумайте, скільки людей, яких віків можуть брати участь в тому чи іншому конкурсі. Заздалегідь підготуйте призи для переможців, навіть це будуть лише скромні сувенірчики, не відкладайте їх купівлю на останній день.
5
Приділіть особливу увагу підбору музики для танцювальної програми. Знову-таки, враховуйте кількісний і віковий склад гостей. Прослідкуйте, щоб швидкі танці чергувалися з повільними.
6
Не забувайте, що велику роль у створенні святкової атмосфери може зіграти оздоблення весільного залу. Постарайтеся, щоб елементи прикрас (повітряні кулі, гірлянди, ілюмінація і т.д.) гармонійно підходили до внутрішнього інтер'єру, доповнюючи і підкреслюючи атмосферу цього урочистого свята.
Корисна порада
Дотримуючись цих нескладних правил, ви досягнете, що навіть скромна, бюджетна весілля пройде дуже весело і доставить всім велике задоволення.