Як незвично піднести подарунок. незвичайне піднесення подарунка.

Яким би незвичайним не був подарунок, то, як він буде піднесений, може зіпсувати все враження від нього або запам'ятатися на довгі роки. Замість класичних віршів і побажань можна супроводити вручення презенту справжнім шоу.
Інструкція
1
Скористайтеся кур'єрською службою, якщо вам необхідно доставити подарунок в офіс. Плюсом такого методу вручення доставки є те, що обдаровуваний буде дуже здивований. Мінусом - додаткові витрати, пов'язані з оплатою послуг кур'єра. Тому ви самі можете переодягнутися, наприклад, в рознощика піци і прийти в офіс.
2
Влаштуйте винуватцеві торжества випробування. Ви можете відзначити на карті кілька точок, де він повинен обов'язково побувати і виконати якісь завдання, наприклад, пошук ключа від валізи або схеми розташування наступного об'єкта. Підсумком такого квесту буде вручення подарунка. Іншим варіантом поздоровлення може стати дитяча гра «12 записок».
3
Сплануйте розіграш. Ви можете переодягнутися в бабулю, яка виходить на прогулянку з дворняжкою, співробітника поліції або лікаря. Важливо, щоб розігрується до кінця не здогадувався, що все це організовано спеціально для нього. І, звичайно, треба знати міру, щоб не поставити винуватця торжества в незручне становище.
4
Придбайте велику кількість повітряних куль, наповнених гелієм. Прив'яжіть невеликий подарунок до кінців стрічок, прикріпіть довгу мотузку або нитку і дозвольте всієї конструкції злетіти на висоту вікон квартири винуватця торжества. Якщо обдарований не проявляє інтересу до непізнаного об'єкту на вулиці, зателефонуйте йому і попросіть виглянути у вікно. Попередньо переконайтеся, що він знаходиться вдома.
5
пожартувати над винуватцем торжества. Наприклад, ви можете оголосити, що придбали для нього сервіз і при врученні красиво розтягнутися з коробкою на підлозі, щоб дзвін осколків було чути всім навколо. У вас буде можливість поспостерігати спочатку за розчаруванням обдаровуваного, адже посуд в якості подарунка - не найкращий варіант, наприклад, для завзятого дайвера, а потім за переляком від того, що ви впали, і все розбилося. Зате після ви сміливо можете вручити йому що-небудь інше. У злощасної коробці, зрозуміло, має бути тільки бите скло.