Як організувати день народження мами. Як організувати поздоровлення з днем ??народження мами.

У день народження найкраще захистити маму від приготування святкових страв для всіх запрошених і організувати торжество в ресторані. А щоб вечір виділявся серед інших свят, необхідно продумати програму, кожен з пунктів якої буде присвячений, зрозуміло, іменинниці.
Інструкція
1
Подумайте, який варіант свята воліла б ваша мама. Можливо, їй подобаються домашні застілля в колі родичів або друзів, але цілком імовірно, вона хотіла б у цей день відвідати ресторан або відправитися в театр. Іншим варіантом святкування є спільна поїздка на дачу або у відпустку. Виходячи з переваг мами, плануйте проведення урочистого заходу.
2
Зв'яжіться з родичами і друзями мами, які проживають в інших регіонах. Запросіть їх на святкування. Щоб не селити всіх в одній квартирі, зніміть відповідну кімнату або забронюйте номер в готелі.
3
Орендуйте ресторан або кафе, якщо ви не хочете готувати святкове частування вдома. Попередньо вивчіть меню, замовте організацію банкету. Це набагато зручніше, коли до призначеного часу на столах будуть розміщені закуски і подані гарячі страви. В іншому випадку гості змушені будуть вивчати меню закладу і чекати приготування замовлених страв.
4
Попросіть кожного із запрошених (або сімейну пару) продумати своє привітання. Ви можете задати стиль святкування, наприклад, влаштувати мамі гавайську вечірку або торжество по-голлівудськи, тут все залежить від уподобань іменинниці. Надайте слово кожному вітаю, Супроводьте це добрими коментарями.
5
Влаштуйте мамі сюрприз. Наприклад, який-небудь особливо дорогий гість може прибути прямо в середині свята. Або адміністратор ресторану може попросити маму вийти на вулицю з приводу припаркованої машини, а там феєрверк.
6
Не забудьте про вікторини та конкурси. Щоб урізноманітнити програму, виберіть найбільш ініціативну мамину подругу з досвідом перебування в ролі тамади. Або візьміть відповідальність на себе. Особливо вітаються різні загадки, вірші, вікторини та конкурси (можна і рухливі, якщо простір дозволяє).
7
Не забудьте про музику. Цілком можливо, запрошеним захочеться згадати хіти минулих років, тому заздалегідь запишіть улюблені мамині пісні або домовтеся з виконавцями.