Як незвично зіграти весілля.

Весілля має величезне значення для молодят, адже саме в цей день зароджується нова сім'я. Не дивно, що наречений і наречена хочуть зробити одруження барвистим і незвичайним, тим самим ще раз довівши один одному силу своєї любові.
Інструкція
1
Якщо ви не обмежені в коштах і хотіли б поєднати весілля з медовим місяцем, відправляйтеся в заморські країни. Найбільшою популярністю у молодих людей користуються Греція, Італія, Куба. У цих країнах оптимальне співвідношення ціни і якості на проведення церемонії. Крім того, після повернення на батьківщину у вас не виникне проблем у легалізації вашого шлюбу. Досить буде перевести свідоцтво на російську мову, завірити у нотаріуса і віднести в паспортний стіл.
2
А ось в Таїланді, Єгипті, Китаї та на Філіппінах можна лише провести символічну церемонію, яка не матиме юридичної сили в Росії, так що по приїзду вам все доведеться робити заново в місцевому РАГСі.
3
Зіграти незабутнє весілля можна і вдома, потрібно лише підключити фантазію і придумати оригінальний сценарій. Популярністю користуються весілля в індійському, французькою, казковому стилі. Якщо ви звернетеся в агентство, що займається організацією весіль, то вам допоможуть підібрати костюми для нареченого і нареченої.
4
Останній писк моди - весілля в «стилі Тарантіно». Замість викупу нареченої, дівчину крадуть друзі нареченого, озброєні пістолетами. Гості теж «в темі». Чоловіки одягнені в костюми і капелюхи, з сигарами і паличками. Присутні на весіллі дами одягнені в елегантні сукні. Замість конкурсів з тамадою круп'є проводить азартні ігри.
5
Любителі активного відпочинку можуть організувати екстремальне весілля. Приміром, її можна влаштувати на майданчику для гри в пейнтбол. Саме змагання можна обіграти як бій за руку і серце нареченої. Зрозуміло, гостям доведеться підіграти нареченому, щоб той вийшов переможцем. Такий спосіб проведення весілля накладає певні обмеження на вживання алкоголю, щоб вечір не закінчився в травмпункті. Також слід заздалегідь попередити гостей, чи передбачається після гри урочиста частина, і чи потрібно їм брати з собою вечірні вбрання.
Весілля - одна з найважливіших подій у житті кожної людини, яке запам'ятовується на все життя вже з причини свого проведення. Але сучасні молодята все частіше хочуть зі звичайної весільної церемонії зробити яскраве, феєричне і оригінальне шоу, яке запам'ятали б не тільки вони, а й усі присутні.
Інструкція
1
Зробити весілля оригінальною і незвичайною найпростіше за допомогою вибору нестандартних та оригінальних весільних костюмів. Популярними серед молодят сьогодні є весільні наряди представлені джинсами і майками або шкіряними куртками і штанами, але оригінальність і незвичність можна створити не тільки зайвою простотою, але і розкішшю. Весільна сукня з довгим шлейфом або розшите камінням також буде дуже оригінально і незвично, мінус - це дуже дорого і не всім по кишені.
2
Оригінальності може додати і весільний кортеж. У цьому плані все залежить від фантазії молодят. Традиційну машину з кільцями або парою лебедів на даху і ошатними стрічками на капоті можна замінити каретою, запряженою трійкою коней або мотоциклом. Танк або пожежну машину, в якості екіпажу молодят, напевно, теж запам'ятають багато. Але використання подібної техніки може створити незручність пересування, так як танку буде дозволено в'їхати не на кожну вулицю міста.
3
Незвичайною весілля може зробити також місце її проведення. Відомі випадки, коли молоді розписувалися в повітрі, наприклад, в літаку або вертольоті. Також оригінальною весілля буде під водою, такий спосіб підійде тим, хто захоплюється дайвінгом. Незвично весілля буде виглядати і на вершині гори або при стрибку з парашутом. Єдине, що слід пам'ятати при виборі такого місця проведення весільної церемонії - це те, що нареченій доведеться забути про сукню та фату, а нареченому про костюм.
4
Незвичайним може зробити весілля і стиль її проведення. Цей фактор, знову ж, цілком залежить від захоплень та інтересів майбутнього подружжя. Гостей заздалегідь також можна підготувати до планованого дресскод. Оригінальною буде весілля, наприклад, в японському або індійському стилі. Під цей стиль слід оформити зал, розробити меню і придумати костюми.
5
Незвичайним і оригінальним можна зробити і час або дату проведення весільної церемонії. Наприклад, дуже романтичною буде весільна церемонія, проведена 14 лютого, а незвичайної - весілля в Новий рік. Незвичайною буде і нічна весілля або весілля, проведена на сході або заході сонця.
6
Це лише мала частина оригінальних весільних задумок. Трохи фантазії та креативного мислення зможуть перетворити звичайну весільну церемонію в яскраве та незабутнє шоу.