Як оригінально відсвяткувати весілля.

Весілля - це одне з найбільш хвилюючих і романтичних подій в житті багатьох людей. Це свято хочеться зробити незвичайним, щоб спогади про нього ще багато років радували подружжя. Молоді люди можуть спробувати відійти від загальноприйнятої традиції організації весіль і зробити своє одруження оригінальним і несхожим на інші.
Інструкція
1
Величезною популярністю користуються весілля в середньовічному стилі. Для нареченої це можливість побути справжньою принцесою в оточенні шляхетних лицарів і прекрасних дам. Для проведення торжества можна орендувати замок або старовинний особняк - все залежить від ваших фінансових можливостей. Якщо бюджет весілля не дозволяє зробити це - не біда, візьміть напрокат шатри, дерев'яні столи з довгими лавами.
2
Меню і розважальні заходи також повинні бути під стать обстановці. Ніяких лобстерів і фуагра, поставте на стіл страви з м'яса і риби. Як розваги гості можуть постріляти з лука, покататися на конях. Запросіть музикантів, що грають середньовічну музику, а гості будуть піднімати в вашу честь срібні кубки.
3
Мало що може бути красивіше і романтичніше сяючого нічного неба. Так чому б не провести весілля в планетарії? Домовившись із адміністрацією і запросивши реєстратора з РАГСу, ви отримаєте незабутню церемонію.
4
Шлюби здійснюються на небесах. Відмінною ідеєю було б в день одруження молодому подружжю піднятися вище до неба. Організуйте екскурсію на літаку навколо міста, милуючись знайомими пейзажами з висоти пташиного польоту, або зробите прогулянку на повітряній кулі.
5
Зробити весілля оригінальним допоможуть і незвичайні елементи. Один з молодят працює пожежним або поліцейським? Можливо, у вас є друзі - байкери або наречена відвідує клуб велосипедистів? Кортеж з велосипедів або пожежних машин справить незабутнє враження як на гостей, так і на випадкових перехожих.
6
Можливо, ви не хочете робити пишну церемонію для малознайомих родичів і з куди більшим задоволенням витратили б ці гроші на медовий місяць. Вирушайте в аеропорт прямо з палацу одруження, а шампанське на честь торжества ви зможете випити, сидячи в літаку. Вважається, що весілля в транспорті принесе удачу навіть випадковим попутникам.