Як недорого купити квиток на літак.

Подорож в літаку більш привабливо для туриста, ніж в поїзді, оскільки вимагає меншої кількості часу і дозволяє потрапити в будь-яку точку світу. Мінусом такої поїздки є її вартість, але, якщо подбати про квитки заздалегідь або скористатися спеціальною пропозицією, можна істотно заощадити.
Інструкція
1
Регулярно відстежуйте спеціальні пропозиції конкретних авіакомпаній. Для цього необхідно відвідати офіційний сайт перевізника і знайти розділ, присвячений акціям. Як правило, спеціальні пропозиції поширюються на ті рейси, на які продано невелику кількість квитків.
2
Підпишіться на розсилку авіакомпаній. Вам на пошту будуть приходити листи про акції або спеціальних святкових тарифах. Так ви будете в курсі, чи є можливість придбати квиток за низькою ціною.
3
Скористайтеся послугами спеціалізованих сайтів. Для цього в будь-якій пошуковій системі введіть «авіаквитки дешево» або задайте маршрут, наприклад, «Москва - Барселона». На вибраному сайті ви побачите пропозиції різних авіакомпаній, їх можна сортувати по ціні, кількості пересадок, загальної тривалості польоту за умови стикування рейсу. Там же можна забронювати і оформити квиток.
4
Купуйте квитки заздалегідь. Рейси плануються авіакомпаніями на строк до півроку, ціни на перельоти, які відбудуться у віддаленому періоді, як правило, нижче. Однак у цьому випадку є ймовірність, що авіакомпанія розориться до того, як ви скористайтеся її послугами. Так було з угорською компанією Malev і російськими Sky Express Avianova.
5
Приєднайтесь до бонусної програмі авіаперевізника. Найбільш ефективні проекти організуються спільно з банками. Розраховуючись карткою, емітованої конкретної фінансової організацією, ви збираєте бали, які після можуть бути конвертовані в милі і прийняті до оплати авіаквитка. Серед російських авіаперевізників, що пропонують такі послуги, можна виділити «Аерофлот», «Трансаеро», S7.
6
При плануванні подорожі за кордон розробіть власний маршрут. Часто при покупці квитків у іноземного перевізника ви можете істотно заощадити фінансові кошти. Мінусом такої подорожі є необхідність здійснення проміжної посадки в іншому європейському місті. Наприклад, переліт в багато європейських міста можна здійснити з Ukraine International Airlines (UIA) з пересадкою в Києві.