Що не набрякати в літаку.

Набряклість ніг під час тривалого авіаперельоту може трапитися не тільки у вагітних жінок, а й у пасажира будь-якої статі і віку. Щоб під час подорожі не траплялося таких проблем, необхідно виконувати ряд простих правил.
Інструкція
1
Попросіть співробітника авіакомпанії під час реєстрації на рейс надати вам місця на самому початку салону літака. Перед ними не розташовані крісла, тому ви зможете максимально витягнути ноги. Пам'ятайте, що ці місця, користуються великою популярністю, тому щоб отримати їх, необхідно прибути в будівлю аеропорту до самого початку реєстрації на рейс. Крім того, деякі авіакомпанії надають послугу з бронювання конкретного місця в салоні за додаткову плату.
2
Робіть вправи для ніг протягом усього перельоту. Витягніть ноги, із зусиллям підтягніть пальці на себе, потім розслабте їх. Повертайте ступні в різні боки, це запобіжить застій крові в кінцівках.
3
Прогулюйтеся по салону літака в періоди, коли це не заборонено. Під час зльоту і посадки прийміть позу, в якій ноги максимально витягнуті, міняйте положення кінцівок кожні 10 хвилин.
4
Виберіть для подорожі комфортне взуття без шкіряних ремінців і тугих шнурків. На час зльоту і посадки зніміть взуття, не забудьте захопити змінні шкарпетки, в салонах літаків не так чисто, як здається на перший погляд.
5
Використовуйте спеціальні компресійні гольфи. Вони не дуже зручні, і в них жарко, але за рахунок тиску на ікри і щиколотки вони не дозволяють рідини застоюватися в ногах.
6
Якщо ви подорожуєте компанією і ваші місця в літаку розташовані поруч, підніміть ноги вгору на попереду стоїть крісло або покладіть їх на коліна попутникові на кілька хвилин, це допоможе зняти набряк. Переконайтеся, що ви не заважаєте іншим пасажирам.
7
Використовуйте охолоджуючі гелі для ніг, багато виробників косметики для вагітних випускають ці кошти, але вони підходять усім категоріям громадян. Пам'ятайте, що деякі з них мають специфічний запах.
8
Намагайтеся вживати менше рідини перед тривалим подорожжю в скрутних обставинах.
9
Випийте слабке сечогінний. Якщо у вас немає проблем з сечовидільної системою, добре допоможе настій мучниці. Також можна випити кави, він має слабку сечогінну властивість і виведе надлишки рідини.
10
Не їжте солоне перед перельотом.