Як оформити візу до Норвегії.

Норвегія не входить в число держав, що підписали Шенгенську угоду, тому для відвідування цієї країни потрібно оформлення окремої візи. Отримати її можна самостійно, надавши в Консульський відділ необхідні документи.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний сайт Посольства Норвегії в Москві. Там в розділі «Віза до Норвегії» в режимі онлайн заповніть анкету, для цього натисніть кнопку "Application Portal Norway". Пишіть на англійській або норвезькою мовою. Якщо у вас немає можливості заповнити анкету в режимі онлайн, роздрукуйте її та надайте в Консульський відділ на паперовому носії.
2
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт буде діяти ще як мінімум три місяці з моменту повернення в Росію.
3
Зробіть одну кольорову фотографію. Її розмір повинен бути 3 на 4 см (або 4 на 6, приймаються обидва варіанти), фон за обличчям - світлий, голова повинна займати 70-80% фотографії.
4
Забронюйте готель, кемпінг або хостел на весь період перебування. Підтвердження резервації номера (або декількох, якщо ви зупиняєтеся в різних місцях) прикладіть до загального пакету документів.
5
Оформіть поліс медичного страхування виїжджаючих за кордон з мінімальною страховою сумою еквівалентною 30 000 євро. Термін дії поліса повинен бути не менше, ніж весь період перебування в Норвегії.
6
Отримайте в бухгалтерії організації, де ви працюєте, довідку про надання вам відпустки із збереженням заробітної плати на період перебування в Норвегії. Документ повинен бути роздрукований на офіційному бланку компанії та завірений печаткою та підписом повноважної особи.
7
Запитайте у банку, де у вас відкритий розрахунковий рахунок, виписку або придбайте дорожні чеки. Консульський відділ не встановлює розмір підтвердження наявності грошових коштів на час подорожі.
8
Складіть детальний опис вашого маршруту по Норвегії із зазначенням дат і місць проживання. Цей документ оформляється на окремому аркуші формату А4 в довільній формі.
9
Якщо ви плануєте подорожувати по Норвегії на особистому автомобілі, надайте зелену карту і копії водійських посвідчень всіх водіїв.
10
Сплатіть консульський збір за оформлення візи. Він становить 1400 рублів. Оплата здійснюється готівкою в Консульстві.