Як крутити ручку на пальцях. пальцями на скейті.

Pen Spinning - це красиве виконання різних трюків за допомогою звичайної ручки. Навіть найпростіші трюки допоможуть вам скоротати час (наприклад, на нудній лекції). Pen Spinning не тільки приносить задоволення вам самим, а й привертає увагу оточуючих людей. Отже, для того щоб почати тренуватися в переборі ручки, ви повинні знати наступні моменти.
Вам знадобиться
  • -ручка; -Пальці; -сноровка
Інструкція
1
Спершу вам необхідно дізнатися специфічну систему найменувань пальців, яка досить популярна серед спиннер. • Великий палець руки позначається як англійська літера «T» • Вказівний палець - це «1» • Середній палець - «2» • Безіменний палець - «3» • Мізинець - «4»
2
Також вам необхідно знати позначення проміжків між пальцями, які називаються «слотами». • Проміжок між великим і вказівним пальцем позначається як «T1» • Між вказівним і середнім пальцем - «12» • Середній та безіменний - «23» • Слот між безіменним пальцем і мізинцем називається «34»
3
Важливу роль грає сама ручка, з якою ви почнете тренуватися. Ручка не повинна бути ребристою, інакше вам буде незручно її крутити. На корпусі не повинно бути яких-небудь випирають елементів, які будуть заважати вам в процесі кручення. Центр тяжкості ручки повинен бути строго по центру. Стандартна і найбільш зручна довжина ручки - 19 - 23 см.
4
Якщо ваша ручка занадто легка, то ви можете погіршити її. Для цього засуньте пластилін, ластик або канцелярські скріпки в корпус ручки.
5
Після цього ви можете почати вивчати найбільш легкі трюки - Charge, Thumb, Sonic, TA. Для більшої зручності зайдіть на сайти, які присвячені Обертання ручки. На них ви можете знайти докладну інформацію по трюкам, а також навчальне відео. Найбільш популярні сайти: • http://www.penspinners.ucoz.ru• http://www.penspin.ru
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/SsKgFmzAvfA
Зверніть увагу
Для вправ підбирайте стандартну і зручну ручку довжиною 19-23 см.
Корисна порада
Ручка не повинна бути дуже легкою - в іншому випадку засуньте в її корпус ластик, пластилін або скріпки
Таке звичайне офісне розвага, як вертіння ручки між пальців, з деяких пір переросло в цілий рух, яке навіть має горду назву «Обертання ручки».

Щоб вивчитися хвацько поводитися з ручками й олівцями, для початку потрібно вивчити основну термінологію. Так ви будете швидше і простіше сприймати схеми тих чи інших трюків. Пальці і навіть проміжки між ними (так звані «слоти») мають свою назву. Великий палець позначається буквою Т, інші мають порядкові числівники, від 1 (вказівний) до 4 (мізинець). Відповідно слот між Т і 1 - це Т1, і так далі до слота між безіменним пальцем і мізинцем - 34.Одін з найпростіших трюків називається Sonic. Робиться він при упорі одного кінця ручки в тильну частину Т-пальця, так як він одночасно затиснутий в слоті Т1. Інший кінець розташований в слоті 23. Таким чином, середина ручки якраз припадає на 2-палець. Тисніть їм на ручку. Кінець з-під Т-пальця буде вилітати і опинятися в слоті 12, в той час, як інший кінець виявиться у вихідній позиції в слоті Т1.Чтоби навчитися робити трюк Charge, вам доведеться натренуватися робити такі вправи. Під час цього трюку, ручка крутиться між 2-3-пальцями. Верх ручки повинен бути на вазі і тільки дотримуватися Т-пальцем. Перший оборот робиться навколо 2-пальця. Рухатися повинен тільки 3-палець, причому ручка повинна надаватися то під цим пальцем, то над нім.Треніруйтесь, поки не навчитеся «жонглювати» ручкою між пальців дуже швидко. І звання пенспіннера вам забезпечено.