Як відправити гроші на Яндекс.Гаманець. Як відправити яндекс гроші на яндекс гроші.

Якщо у вас є «Яндекс-гаманець» (реєстрація в системі «Яндекс-гроші»), ви без зусиль зможете покласти гроші на свій рахунок і відразу ж почати розплачуватися ними за товари та послуги.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - карта передоплати «Яндекс»;
  • - банківська карта.
Інструкція
1
Придбайте карту передоплати «Яндекс-гроші» і поповните свій рахунок з її допомогою. Майте на увазі, що крім звичайних карт передоплати «Яндекс-гроші» випускають спеціальні тиражі карт з бонусами від «Яндекса» і його партнерів. Ці карти коштують стільки ж, скільки і звичайні. Бонус видається незалежно від того, на що будуть витрачені кошти, які прийшли на рахунок користувача. Щоб отримати бонус, треба активувати пін-код, який розміщений на звороті карти. Інструкція по введенню пін-коду надрукована на вкладиші до карти. Зверніть увагу, що тираж бонусних карт обмежений.
2
Поповніть рахунок через термінали, в офісах продажів (таких, як «Евросеть», «Альт-Телеком», «Зв'язковий», «Універсальна каса», МТС, ГПС, «Комстар-Т», «Мобіл- Елемент »і т.п.) і відділеннях« Ощадбанку », банку« ВТБ-24 »,« СМП-банку »,« Бистробанка »та деяких інших.
3
Покладіть гроші на рахунок «Яндекс-гаманця» через системи переказів «Анілік», «Контакт», «Юністрім» та «Місто», а також у відділеннях Пошти Росії. Максимальна сума поповнення рахунку - 15 000 рублів за один раз. Пам'ятайте, що в кожній системі - свій комісійний збір, інформацію про розмір якого краще уточнити заздалегідь.
4
«Прив'яжіть» до рахунку «Яндекс-грошей» карту будь-якого банку (тільки одну). З її допомогою можна і поповнювати «Яндекс-гаманець» і виводити з нього кошти, щоб потім зняти зі стандартною карти в банкоматі.
5
З'єднайте свій рахунок в «Яндекс-гроші» з іншим інтернет-гаманцем (наприклад, WebMoney, MoneyMail, RBK Money і EasyPay). При цьому в обох системах ваші дані (включаючи реквізити паспорта) повинні повністю збігатися.
Зверніть увагу
Ви можете перевести гроші іншому користувачеві через термінал або банкомат, в офісах продажів або за допомогою інтернет-банкінгу. При цьому ви повинні знати номер рахунку отримувача. Однак врахуйте, що в даній ситуації одержувачу буде складно зрозуміти, хто саме перерахував йому кошти. Зручніше переводити гроші зі свого «Яндекс-гаманця» в «Яндекс-гаманець» іншого користувача.