Як носити смарагд. смарагдове плаття макіяж під нього.

Смарагд - дорогоцінний камінь першої категорії. Великі екземпляри високої чистоти геммологи оцінюють навіть вище діамантів. Колір смарагду варіюється від світло-зеленого до насичено-темного. Прикраси з цим каменем відмінно доповнять вечірні та бальні сукні, але виявляться цілком доречними і в повсякденному житті.
Інструкція
1
Оберіть прикраса, відповідне вашому стилю і способу життя. Універсальної коштовністю можна вважати золотий перстень в простій оправі з невеликим каменем і сережки-гвоздики. У такі прикраси вставляють не надто коштовне каміння, однак вони все одно виглядають дуже гідно, до того ж доступні за ціною. Персні та кільця сучасних форм носять з повсякденним одягом класичного стилю - костюмами, пальто і строгими сукнями-футлярами.
2
Дуже елегантно виглядають і вінтажні прикраси з дрібними смарагдами - браслети, кільця і підвіски. Купуючи таку коштовність, майте на увазі, що серед старовинних дрібниць чимало підробок. Невеликі персні й тонкі браслети можна комбінувати з іншими прикрасами - гладкими обручами на руках, тонкими золотими кільцями і ланцюжками.
3
Великі смарагди - велика рідкість. Якщо вам пощастило обзавестися перснем, парою сережок з підвісками або кольє, носіть ці речі в особливих випадках. Не варто надягати весь набір разом. Розбийте його, об'єднавши сережки і кільце або сережки і браслет. Масивне кольє найкраще виглядає без доповнень. Надіньте його з сукнею простого крою з глибоким декольте.
4
Смарагд не потребує підтримки кольору. Немає необхідності підбирати до нього зелену сукню або робити макіяж в болотних тонах. Яскрава зелень каменю повинна виконувати соло. До помітною красі коштовності йде класика - акуратний макіяж в теплих природних тонах, непомітний манікюр, прості відкриті сукні без зайвого декору, відволікаючого увагу.
5
Подбайте про свою шкіру - вона повинна стати хорошим фоном для каменю. Ізумруд дуже красиво поєднується з легким золотавим засмагою. А ось неприродно темний тон або синюшна блідість шкіри йому не йдуть. Одягаючи смарагдове кільце або браслет, зробіть хороший манікюр, адже коштовність неодмінно приверне увагу до ваших рук.