Як відкрити пасажирський маршрут.

Один з варіантів ведення бізнесу - це організація пасажирських перевезень в місті на основі постійних маршрутів. Але при відкритті цього бізнесу є специфічні труднощі, які необхідно враховувати.
Інструкція
1
Отримайте статус індивідуального підприємця або створіть юридична особа. Перший шлях передбачає спрощені умови оподаткування, тому його вибирають більшість підприємців-початківців.
2
Закупіть необхідне обладнання, у тому числі автомобілі. Оренда й викуп місце під стоянку або гаражі. Укладіть договір про медичне обстеження водіїв на базі лікувального закладу або ж найміть на роботу медичного працівника з відповідною кваліфікацією.
3
Оформіть ліцензію на право пасажирських перевезень. Для цього зверніться у транспортну інспекцію вашого міста, де вам повідомлять умови отримання вашого документа. Зазвичай від вас буде потрібно продемонструвати задовільний якість автомобільного парку, а також наявність місця під гараж та ремонтні роботи. У ряді міст, наприклад, в Санкт-Петербурзі, керівникам потрібно бути присутнім на спеціальних заняттях для організаторів роботи транспортних підприємств.
4
Дочекайтеся підсумків розгляду ваших документів. Процес може займати до одного місяця. При схваленні вашої заявки на ліцензію зверніться в транспортний комітет при адміністрації для отримання права на обслуговування маршруту. У кожному місті може бути своя специфіка подібної діяльності. У деяких регіонах при наявності декількох заявок проводиться тендер, де адміністрація передає права на маршрут найкращим з її точки зору кандидатам. Від вас можуть зажадати відповідних послуг, наприклад, забезпечення безкоштовного або пільгового проїзду для деяких категорій населення. Приймати чи ні подібні умови, вирішуєте тільки ви, але ваш вибір обмежений великою роллю адміністративного ресурсу.
5
Правильно виберіть маршрут, який ви хочете обслуговувати. У великих містах до найбільш швидко приносить прибуток маршрутів належать ті, які з'єднують між собою віддалені райони і метро.