Як утеплити цегляні стіни.

Цегла - матеріал довговічний і міцний. Маючи високу міцність, по теплозахисних властивостях він поступається іншим будівельним матеріалам. Щоб відповідати температурному режиму в -30 градусів, товщина стін повинна бути не менше 3 метрів, що, природно, нереально з економічних міркувань. Тому, стіни необхідно утеплювати. Можна зробити зовнішнє або внутрішнє утеплення.
Інструкція
1
Утепливши стіни , ви істотно заощадите на опаленні будинку. Справите профілактику деформації стін, внаслідок змінюються температур. Підвищите звукоізоляцію. Продовжіть довговічність несучих конструкцій.
2
Є три варіанти утеплення - внутрішнє утеплення, зовнішнє і за допомогою штукатурки з полістиролом.
3
Найбільш підходяще - зовнішнє утеплення. Воно повністю виключає отпотевание стін, в умовах мінливого температурного режиму.
4
Найбільш оптимальним варіантом утеплення може служити мінеральна вата. Вона виготовляється в результаті промислової обробки відходів металургії та силікатних копалин. Матеріал є екологічно нешкідливим і відмінно зберігає тепло.
5
Відмінні теплоізоляційні властивості у кам'яної вати - Лайнрок. Цей матеріал дозволяє заощадити до 50% енергії, яка використовується на опалення. При утепленні за допомогою даного матеріалу використовують мінераловатні плити. Закріплювати їх потрібно за допомогою зв'язок із сталі або арматури.
6
Популярність набирає полістирол. Їм утеплюють не тільки стіни , а й підвали, фундамент. Цей матеріал не боїться вологи і успішно застосовується. Єдиний недолік - досить дорогий.
7
Використовуючи як утеплювач мінераловатні плити або пенополістероловие. На стіну будинку, за допомогою спеціальної штукатурно - клейової суміші, наклеюється утеплює матеріал. Поверх нього ще один шар суміші, для захисту. Все армируется щелочестойкой стеклосеткой.Грунтуется і наноситься декоративний шар. Він виконує не тільки естетичні функції, але і защітние.Прі дешевшому варіанті, все шпаклюють білим цементом, а стіну фарбують.
8
Всередині, потрібно утеплювати тільки після зовнішнього утеплення. Спочатку по стіні прокладають гідроізоляцію. Після неї - утеплювач. Утеплювач закривається пароізоляцією і тільки потім, прикручується гіпсокартон.