Як в 1с внести рахунок-фактуру. Як ввести накладну і рахунок-фактуру в 1 с.

Можливості програми 1С дозволяють виключити помилки, пов'язані з ручним заповненням форм. Якісна настройка забезпечує дотримання всіх нормативних вимог при внесенні документів в базу даних.
Інструкція
1
Запустіть програму 1С. Знайдіть в головному меню додатка пункт «Документи». В підменю є розділи «Управління закупівлями» та «Управління продажами». В розділі «Управління закупівлями» знаходиться підрозділ «Рахунок-фактура отриманий», в розділі «Управління продажами» - відповідно «Рахунок-фактура виданий». Але заповнювати форми в цих реєстрах вручну не потрібно.
2
Рахунок-фактура це уніфікований документ, неправильне заповнення будь-якого поля може стати причиною порушення і наступних штрафних санкцій. Тому в програмі 1С передбачено автоматичне заповнення форми при внесенні в базу даних супутніх документів з господарської операції.
3
Оператор виписує в програмі 1С накладну на відпускається товар і після заповнення всіх полів натискає напис «Заповнити рахунок-фактуру» в нижній частині вікна. В результаті в базі даних формується два документа - накладна на відпуск товару та рахунок-фактура виданий.
4
Бухгалтер або оператор склада вносить накладну на отримані підприємством матеріальні цінності і натисненням на кнопку «Заповнити рахунок-фактуру» забезпечує внесення до підрозділу «Надходження товарів і послуг» накладної, а в підрозділ «Рахунок-фактура отриманий» однойменного документа на отримані товари та матеріали.
5
При внесенні в програму акта виконаних робіт одночасно формуються два документа по господарської операції, яка описує отримання даної послуги. Акт виконаних робіт заноситься до підрозділу «Надходження товарів і послуг», а рахунок-фактура автоматично заповнюється в підрозділі «Рахунок-фактура отриманий».
6
Якщо при внесенні документів не вистачає даних для заповнення рахунку-фактури, програма 1С видасть повідомлення про помилку. При проведенні якісної настройки на підготовчому етапі програма формує рахунок-фактуру відповідно до нормативних вимог.