Як намалювати силует людини.

Малювання силуету людини може бути не тільки цікавим дозвіллям, а й способом заробітку. Користувачі сервісів, таких як Shutterstock, можуть бути зацікавлені в покупці таких зображень, якщо ж ви малюєте на папері, у вас завжди є можливість оцифрувати ваші малюнки для подальшого продажу.
Інструкція
1
Найбільш простим способом є доопрацювання силуетів, отриманих за допомогою цифрової фотокамери. Запропонуйте своїм знайомим виступити в якості моделей. Бажано щоб їх одяг мав мінімальну кількість деталей, які виділяються на тлі загального силуету - це полегшить подальшу обробку. Фотографуйте серіями - так буде найпростіше вибрати кращі кадри. Скопіюйте отримані фотографії на жорсткий диск ПК.
2
Відкрийте фотографію за допомогою редактора Photoshop. Використовуйте Pen Tool для того щоб обвести весь силует. Обводите на 1-2 пікселя всередину від краю, щоб бути впевненими що ні захопили шматочок фону. Після цього клацніть по шляху два рази мишкою або збережіть його за допомогою команди Path - Save Path. Після цього натисніть в бічному меню на Paths - Make Selection. Встановіть плавність країв зображення за допомогою Menu - Select - Modify - Feather, встановивши значення для підміню 0,2. Натисни Ctrl + J. Експортуйте заготовку в ілюстратор, після чого додайте зачіску, елементи одягу, предмети якщо це необхідно і зафарбуйте силует потрібним вам кольором.
3
Для малювання статичного силуету людини на папері спочатку зробіть начерк основних частин тіла - торс у вигляді перевернутого трикутника і голову. Після цього домалює таз малим трикутником, а руки і ноги - продовгуватими овалами. Додайте деталізованності силуету, починаючи з торса - окресліть лінію тіла, після чого переходите до рук, слідуючи лінії заготовки. По завершенню промальовування зовнішнього кордону зітріть внутрішні лінії.
4
При зображенні людей, що виконують будь-яку дію чи що у русі, для початку визначте положення їх корпусу. Проведіть дві лінії, які позначають ліву і праву частину видимого силуету, після чого легкими штрихами накидайте рухомі частини тіла - руки та ноги. Далі домалює деталі силуету і зітріть внутрішні лінії.