Як виміряти талію.

Без точного визначення розміру талії важко купити або пошити річ, яка б відмінно сиділа на фігурі людини. Об'єм талії - величина непостійна, тому на неї впливають будь-які зміни в харчуванні, фізичних навантаженнях або стані здоров'я.
Інструкція
1
Вимірювати талію рекомендується без білизни, особливо якщо ви хочете купити щільно облягають фігуру джинси або спідницю. Також краще зняти взуття на високих підборах, щоб у вас була природна постава.
2
Для вимірювань найзручніше скористатися сантиметром. Добре, якщо на ньому будуть нанесені дві шкали - сантиметри і дюйми. Так ви зможете дізнатися свій розмір для російських і імпортних речей. Але якщо сантиметра не виявилося, не біда - можна взяти будь-яку жорстку стрічку або мотузку, оповити її навколо талії і відзначити довжину. А потім виміряти її будь лінійкою.
3
Іноді положення талії визначають, виходячи з положення пупка. Якщо у вас тонка талія і пупок за рівнем знаходиться приблизно посередині між краєм тазостегнової кістки і нижніми ребрами, то ви цілком можете вимірювати там. Але майте на увазі, що положення талії у людини залежить від його анатомічної будови, і вона може перебувати трохи вище або нижче. Більш правильно вимірювати талію в найвужчому місці.
4
Самое вузьке місце в більшості випадків можна визначити візуально. Встаньте перед дзеркалом, випрямтеся, і ви самі побачите, де розміщувати вимірювальну стрічку. Тільки постарайтеся, щоб вона розташовувалася паралельно підлозі.
5
втягувати живіт при проведенні обмірів не потрібно, адже ваше завдання - визначити правильний розмір, а не обдурити свій зір або потішити самолюбство. Стрічка повинна лежати щільно, але не врізатися в тіло. Необхідно, щоб під нею могли поміститися два пальці.
6
Визначити точне місце розташування талії можна також за допомогою тонкої гумки. Пов'яжіть її на пояс, трохи походіть, нахиляйтеся. І незабаром вона ляже там, де потрібно. Якщо ви вимірюєте талію у чоловіка з об'ємистим животом, розташовуйте сантиметрову стрічку приблизно на три сантиметри вище краю стегнової кістки, а попереду - на самій виступає точці живота. Туго натягувати стрічку можна. Це вимір підходить для покупки піджаків і пальто. Якщо ж вам потрібно визначити розмір штанів, вимірюйте обхват талії на рівні пояса.
7
Виміряти талію можна і по вже наявній, добре сидить на вас речі. Для цього візьміть ваші улюблені брюки або спідницю, покладіть їх перед собою на стіл, попередньо застогнав ґудзик, і виміряйте пояс. Стрічку прикладіть між крайніми точками внизу паска, через гудзик. Результат вимірювання помножте на два. Це і буде обхватом талії.
8
При покупці джинсів знати свій розмір талії особливо важливо. На ярлику він позначається буквою «W». Якщо ви вже знаєте російський розмір талії, відніміть з нього цифру 16 і отримаєте те число, яке треба шукати на ярлику. Наприклад, якщо ви носите 48 розмір штанів, потрібно купувати джинси з об'ємом талії 32. Звичайно, це в тому випадку, якщо ви любите вільно сидять або жорсткі джинси. Але якщо вам потрібно, щоб вони сиділи на вас в обтяжку, з тієї цифри, яку ви наміряли, відніміть одиницю. У вашому випадку шукайте джинси з об'ємом талії 31.