Як виростити огірок на підвіконні. огірки ростуть круглими.

В магазинах круглий рік можна купити свіжі огірки, але вони не мають такого аромату, як хатні з грядки. І, швидше за все, містять велику кількість нітратів та інших, шкідливих для організму речовин. Якщо ви хочете порадувати своїх близьких екологічно чистими огірочками, то спробуйте виростити їх вдома на підвіконні.
Вам знадобиться
  • - насіння огірків;
  • - ємність для посадки;
  • - дренаж;
  • - грунт.
Інструкція
1
Підготовка до посадки і посадка семянДля вирощування огірків на підвіконнях використовують широкі і довгі ємності або горщики по 5 л на одну рослину. Визначившись з вибором ємності, засипте в неї трохи дренажу (гальку, керамзит або бита цегла), а потім грунт. Як грунт краще використовувати покупну поживну суміш. Тепер займіться насінням, які перед посадкою необхідно проростити. Для цього загорніть їх у вологу тканину і покладіть у блюдце. Періодично доливайте в блюдце воду, так як тканина дуже швидко пересихає. Як тільки проклюнутся перші паростки, пересадите їх в підготовлені горщики із землею на глибину 1-2 см і полийте.
2
УходУстановіте горщики з посадженими паростками на південні або південно-східні вікна. На підвіконні не повинно бути протягу, тому щільно закрийте кватирку і заклейте наявні щілини. Поки огірки не мають сильної кореневої системи, застроміть в горщик опорний кілочок для подальшої підв'язки рослини. Після 5-6 аркуша, стебло підв'язують до кілка. Дайте Головне стебло досягти верхньої межі вікна, попутно ви зберете урожай молодих огірочків. Потім Прищепа верхівку, це дасть бічні пагони другого порядку. Таким чином, ви можете регулювати розгалуження рослини і далі.
3
ПолівОбращайте увагу, щоб грунт в горщиках була постійно зволоженою. Для цього поливайте огірки 1-2 рази на день невеликими дозами. Температура води повинна становити 28-29 градусів. Після поливу не забувайте підсипати землю під оголилися коріння.
4
УдобреніеБез підгодівлі розраховувати на хороший ріст і плодоношення огірків немає сенсу. Тому починайте підгодовувати рослину відразу ж після посадки кожні 7-8 днів. Користуйтеся комплексними мінеральними добривами слабкої концентрації. Під час рясного плодоношення дозу добрива підвищіть. Ще один орієнтир, коли норму добрива потрібно підвищити, це жовтіюче листя рослини.
Корисна порада
При виборі насіння віддавайте перевагу сортам, що не вимагає запилення. Вирощувати огірки на підвіконні можна цілий рік. Весняний посів огірків зазвичай починається в кінці лютого, коли не потрібне додаткове освітлення.