Як швидко вивчити англійську.

Знання англійської мови є чи не необхідністю в сучасному світі. Знадобитися він може і при прийомі на роботу, і при вступі до вузу. Звичайно, ви не опануєте англійською досконало за місяць, проте підтягти на високий рівень свої знання можна досить швидко.
Інструкція
1
Чим більш цікавим для вас є процес навчання, тим швидше ви досягнете результатів. Тому для початку виберіть ті області англійської, в яких ви хотіли б підтягнути свої знання. Вирішіть, яка форма навчання вам більше підходить.
2
Якщо ви хочете підучити граматику та вимову, вам краще підійдуть індивідуальні заняття з репетитором. Залишаючись наодинці з викладачем, ви будете зосереджені і швидко засвоїте потрібний матеріал. Якщо ж ви хочете попрактикуватися в розмовній англійській, запишіться в групу на інтенсивні мовні курси.
3
Щоб швидко вивчити англійську мову, обов'язково практикуватися в ньому щодня. Дивіться фільми в оригіналі. У більшості сучасних програвачів є функція, що дозволяє відключити російську доріжку і залишити лише оригінальний звук. При бажанні одночасно підтягнути і граматику - скачайте субтитри до фільму. Якщо вам зустрілося незнайоме слово, зупиніть перегляд і подивіться його значення в словнику.
4
Запам'ятати іноземні слова швидко і цікаво допоможе вам і читання книг англійською. Не варто починати з трагедій Шекспіра і лірики Роберта Бернса. Першими вашими книгами повинні стати дитячі казки. Спочатку навіть вони можуть здатися вам складними, проте з часом ви помітите, як просто вам дається читання. Не варто обходити увагою і англомовну пресу. Ця корисна звичка дозволить вам не тільки бути в курсі всіх подій, що відбуваються за кордоном, а й розуміти мову англійської журналістики.
5
Повторення - мати навчання. Як тільки у вас видалася вільна хвилинка - у транспорті по дорозі додому, в черзі, в кафе в очікуванні подруги - діставайте конспекти і повторюйте завчені слова.
6
Візьміть в звичку щодня переводити невеликі уривки текстів. Ви не тільки за досить короткий проміжок часу поповните свій словниковий запас, а й підтягнете граматику.
7
Якщо ви вже досягли середнього рівня володіння англійською, можете організувати для себе поїздку в Англію чи США. Цей спосіб не слід використовувати новачкам, так як різке занурення в англомовний світ може їх налякати, і вони так і не почнуть спілкуватися. Для людей же, що мають базовий словниковий запас, така поїздка є найшвидшим способом вивчення іноземної мови.