Як чоловікові красиво зав'язати шарф. шпилька на краватку куди поміщати.

Шарф не тільки надійно захищає від вітру і холоду, але і є стильним аксесуаром. Останнім часом цей модний атрибут став актуальним доповненням не тільки до жіночої, а й до чоловічого одягу.
Інструкція
1
Якщо ви є шанувальником простоти, накиньте шарф на шию так, щоб спереду звисали його кінці. При цьому один кінець повинен бути коротше іншого. Довший кінець оберніть навколо шиї на 360 градусів. Дане рішення дозволить вам швидко і легко зав'язувати шарф. Так ви і час заощадите, і виглядати будете відмінно, і не замерзнете в прохолодний день. Крім того, подібний вузол додасть вашому образу романтичний відтінок.
2
Для захисту від вітру і холоду оберніть шарф навколо шиї два рази і зав'яжіть спереду. Кінці виробу сховайте під куртку або пальто. Подібним способом зав'язуйте товстий вовняний шарф. Результат буде виглядати дуже елегантно. Але можете залишити кінці і на верхньому одязі. Такий спосіб теж не забирає багато часу.
3
Часто чоловіки зав'язують шарф в паризький вузол. І хоча за назвою це здається чимось складним, насправді все гранично просто. Шарф складіть вдвічі, оберніть його навколо шиї. В петлю просмикніть вільні кінці і розправте їх. Зав'язати шарф таким чином зможуть навіть ті чоловіки, які вперше використовують подібний аксесуар. Паризький вузол зробить ваш образ вишуканим.
4
С френчем або пальто відмінно поєднується шарф, зав'язаний квадратним вузлом. Для його виконання візьміть аксесуар і оберніть його навколо шиї. Кінці перекиньте хрест-навхрест. Далі довгий кінець просмикніть зверху, їм оберніть короткий, потім протягніть його в петлю. Щоб відрегулювати Тугість, потягніть за обидва кінці одночасно.
5
Сміливі модники і експериментатори стилю носять шарф навіть в теплу пору року, поверх футболки. Для такого випадку одягніть шарф таким чином, щоб його кінці звисали на грудях. Візьміть один з них і перекиньте через протилежне плече. Таким чином, один кінець залишиться на грудях, а інший буде на спині.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vdzajfBNAoY