Як зупинити закачування. Як призупинити завантаження фільму.

Користувач може завантажувати з мережі інтернет фільми, музику, програми, графічні, текстові та інші файли. Використовуючи можливості свого браузера або спеціальних додатків для завантаження, він може контролювати процес і в будь-який час зупинити, відновити або видалити закачку.
Інструкція
1
Щоб мати можливість керувати процесом закачування в браузері Mozilla Firefox, налаштуйте відображення вікна завантажень. Запустіть браузер звичним для себе способом і виберіть в меню «Інструменти» пункт "Налаштування". Перейдіть в діалоговому вікні на вкладку «Основні» і встановіть маркер в поле «Показувати вікно завантажень при завантаженні файлу» в групі «Завантаження». Натисніть кнопку ОК, щоб нові налаштування вступили в силу.
2
Тепер кожен раз при старті закачування файлу буде відкриватися нове діалогове вікно, де буде відображатися хід завантаження. У рядку з ім'ям файлу правіше від стрічки-індикатора розташовано кілька кнопок. Щоб тимчасово зупинити завантаження файлу, натисніть на кнопку "Пауза" у вигляді двох паралельних ліній. Для повної зупинки та скасування закачування натисніть на кнопку зі значком [х].
3
Після того як процес завантаження буде скасовано, файл все одно залишиться в списку, і ви зможете повернутися до нього в будь-який час. Якщо вас відволікає окремо відкривається вікно «Завантаження», ви можете відключити його автоматичне поява і самостійно викликати його в момент необхідності. Для цього в процесі скачування клікніть по пункту «Завантаження» в меню «Інструменти».
4
Також швидке управління завантаженнями доступно при встановленому доповненні для браузера Download Statusbar. Під час закачки на панелі доповнень автоматично з'являється індикатор, що відображає хід завантаження. Клікнувши по ньому правою кнопкою миші, ви можете вибрати у випадаючому меню команду «Пауза», - це призупинить закачку. Якщо хочете повністю її припинити, клацніть по пункту «Скасування».
5
В додатках, призначених для закачування контенту, наприклад, в торрент-клієнтах або інших менеджерах завантаження, використовуйте кнопки управління - «Пауза» і «Стоп» для того, щоб керувати ходом закачки. Якщо потрібно видалити зі списку якийсь файл, клікніть на його назві правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню команду "Видалити".
Можливість завантажити з інтернету музику або ігри для багатьох користувачів стала справжньою панацеєю від нудьги. Адже платити доводиться лише за трафік, а в результаті отримуєш саме те розвага, що й хочеться. Однак бувають ситуації, коли в процесі закачування розумієш, що завантажений файл зовсім не потрібен.
Інструкція
1
Якщо для завантаження відео-або аудіо-файлів використовується будь-який інтернет-браузер, і під час процесу завантаження ви приймаєте рішення скасувати закачку, натисніть на файл правою клавішею миші і виділіть пункт «Скасувати». На екрані з'явиться повідомлення з питанням, чи дійсно ви сбирать скасувати завантаження . Виберіть ствердну відповідь, і завантаження файлу перерветься.
2
Через час ви можете виявити, що, незважаючи на зупинку завантаження, непотрібний аудіо- або відео-файл продовжує накачуватися. Щоб остаточно зупинити завантаження , знайдіть в меню інтернет-браузера розділ «Завантаження» або «Передачі». Натисніть на підрозділ «Черга скачування» і, коли система видасть вам список всіх файлів, що стоять в черзі на завантаження , натисніть правою клавішею миші по зайвому файлу. В переліку, що функцій натисніть на «Видалити», після чого скачування файлу повністю зупиниться.
3
Навіть після зупинки завантаження файлу частина його може досі перебувати на комп'ютері, особливо якщо з інтернету завантажувалася якась установча програма. В цьому випадку необхідно не просто перервати скачування, а видалити програму. Розділ «Видалення програм» знаходиться в «Панелі управління» - натисніть на головне меню «Пуск» і виберіть необхідні підрозділи. Як тільки відкриється список всіх програм, які встановлені на вашому комп'ютері, виберіть зайвий файл і натисніть на команду «Видалити» в верхньому полі вікна.
4
В програмах, спеціально розроблених для завантаження аудіо- та відео-файлів, до яких відносяться майстер завантаження Download Master або програма-клієнт mTorrent, зупинити завантаження потоку інформації ще простіше. Виділіть лівою клавішею миші потрібний файл і натисніть на іконку «Зупинити завантаження », після чого можете також видалити файл, натиснувши на однойменну іконку.