Як виписати рецепт на окуляри.

Якщо ви вирішили придбати окуляри, обов'язково зверніться до офтальмолога за відповідним рецептом. Врахуйте, що рекомендації з придбання контактних лінз вам не допоможуть. Рецепти на окуляри і лінзи можуть мати відмінності в діоптріях, крім того, існують інші нюанси, які необхідно врахувати.
Інструкція
1
За рецептом на окуляри ви можете звернутися в районну поліклініку. Запишіться на прийом до лікаря-окуліста. Спеціаліст перевірить гостроту вашого зору, виміряє внутрішньоочний тиск, відстань між зіницями, оцінить стан рогівки і при необхідності пропише необхідне лікування. Не виключено, що офтальмолог порекомендує вам спеціальні лікувальні окуляри або порадить замовити відразу дві пари - одну для читання, а іншу - для повсякденного носіння. Замість цього ви можете попросити рецепт на варіфокальние (прогресивні) лінзи, які суміщають в собі функції очок для поліпшення зору поблизу і вдалині.
2
Ще один варіант - прийти на прийом до лікаря, що приймає безпосередньо в оптичному салоні. Більшість великих спеціалізованих магазинів має офтальмологічний кабінет, оснащений всім необхідним обладнанням. Ця послуга платна, але якщо ви замовите очки в цьому салоні, вам зроблять знижку або зовсім не візьмуть грошей.
3
С виписаним рецептом ви можете звернутися в будь-який оптичний салон. Якщо вам виписали окуляри з призмою, призначені для корекції косоокості, уточніть, чи приймає конкретний салон подібні замовлення. Ви можете вибрати пластикові або скляні лінзи, а також замовити окуляри зі спеціальним напиленням, відбиваючим світлові відблиски.
4
Якщо вам необхідні не тільки очки, але і контактні лінзи, не забудьте попросити у лікаря окремий рецепт. У ньому повинна бути вказана кривизна лінз. Значення діоптрій в рецептах може відрізнятися.
5
Виписаний рецепт є безстроковим. Однак офтальмолог може порекомендувати вам профілактичний огляд через певний період часу. Особливо це важливо для тих, кому потрібні складні лінзи з корекцією астигматизму або призмою для «ледачого ока». Звичайні окуляри, коригувальні короткозорість або далекозорість, рекомендується оновлювати щорічно, а рецепт на них - кожні два роки.
Корисна порада
Замовивши окуляри, не викидайте рецепт. Цілком можливо, що незабаром вам знадобиться ще одна пара.
В даний час існує маса матеріалів, використовуваних для виготовлення лінз та окулярів, а також маса варіантів дизайну і способів оптичних покриттів лінз. Завдяки цьому, враховуються будь-які потреби сучасного покупця, особливості його сфери діяльності та способу життя. Сьогодні завдання консультанта-офтальмолога (лікаря офтальмолога) помітно ускладнилася. Йому треба не тільки правильно підібрати і виписати вам очки , але і пояснити, чому саме ці очки вам необхідні, а не інші. Ми пропонуємо вам два способи як виписати рецепт на очки .
Інструкція
1
Сьогодні салони оптики пропонують вам послуги з підбору окулярів прямо на місці. Завдяки цьому, ви можете заощадити свій час, отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста; перевірити свій зір; визначити ступінь короткозорості/далекозорості; перевірити гостроту зору; підібрати оправу, а також одразу зробити замовлення на виготовлення окулярів. В даному випадку вам не потрібно виписка рецепта на очки , все це буде визначено в вашому замовленні.
2
І другий класичний варіант вирішення проблеми як виписати очки . Вам необхідно звернутися на прийом до лікаря офтальмолога в територіальну поліклініку за місцем проживання та пройти повне обстеження в офтальмологічному кабінеті. Обстеження у лікаря офтальмолога включає в себе: тести для визначення гостроти зору і периферичного зору; оцінку роботи очних м'язів; визначення внутрішньоочного тиску. Після проведеного обсягу необхідних досліджень лікар видасть висновок про спосіб корекції зору і випише вам рецепт на очки . А далі ви йдете в салон оптики для підбору окулярів.
3
В обох випадках лікар офтальмолог проведе дві обов'язкові процедури: рефрактометрію або вимір сили корригирующей лінзи і вимір межзрачкового відстані. Цей показник дуже важливий при підборі оправи і в подальшому при виготовленні коригуючих стекол. Від правильного підбору окулярів залежатиме ваше самопочуття.