Як повернути гроші за дублянку.

Якщо в магазині вам продали неякісну дублянку, ви маєте право повернути її назад продавцю. Відповідно до закону про «Захист прав споживачів», це може зробити будь-який покупець, навіть якщо куплена річ не має вад.
Інструкція
1
Знайте, якщо вдома ви виявили в купленій дублянці який-небудь вада або прихований дефект, то за законом «Про захист прав споживачів» ви можете зажадати від магазину, який продав вам річ, повернути вам гроші за неякісний товар. Пам'ятайте і про те, що навіть якщо чек на покупку був вами загублений, ви також можете вимагати повернення грошей. Якщо дублянка вам дуже подобається, вам не хочеться повертати її назад в магазин, ваше право вимагати від продавця пропорційно знизити її ціну, або взяти на себе витрати з усунення дефекту. При вашому рішенні усунути ваду самостійно, ви можете розраховувати на компенсацію пов'язаних з цим витрат.
2
Напишіть у двох примірниках заяву на ім'я продавця (директора магазину), в якому детально викладіть свої претензії і вимоги про повернення грошей і т.п. Попросіть співробітника, який прийматиме у вас папір, розписатися на другому екземплярі і проставити дату. Вирушаючи в магазин, обов'язково візьміть паспорт, тому при заповненні заяви ви повинні будете вписати в нього свої дані. Вашу заявку керівництво магазину зобов'язана розглянути протягом десяти днів. В іншому випадку за законом вам покладена неустойка - 1% від вартості дублянки за кожен день прострочення.
3
Якщо куплена дублянка просто не підійшла вам за розміром, ви вирішили обміняти її або повернути продавцеві з інших причин, то ви також можете це зробити. У статті 25 закону «Про захист прав споживачів» сказано, що покупець має право обміняти непродовольчий товар у продавця, у якого він його придбав, навіть якщо цей товар належної якості, але не підійшов покупцеві за габаритами, розміром, фасоном, формою, забарвленням або комплектації. Але майте на увазі: ви зможете обміняти або повернути дублянку тільки протягом чотирнадцяти днів з дня придбання, не рахуючи дня купівлі. Тому не поспішайте відривати етикетки, т.к. річ повинна бути повернута в ідеальному стані.