Як налаштувати навушники.

Навушники - одне з небагатьох пристроїв, що з'єднуються з комп'ютером, які абсолютно не вимагають настройки. Як правило, достатньо просто вставити штекер навушників у відповідне гніздо, і це нехитрий пристрій цілком готове до роботи.

Якщо ж питання про те, як налаштувати навушники, все ж виникає, значить, мова йде про проблему або ж нестандартній ситуації. Як правило, питання може бути сформульований так: «Підключив навушники, а звуку немає, як їх налаштувати?"

  1. Переконайтеся, що штекер навушників включений в потрібний роз'єм. Як правило, це роз'єм зеленого кольору. Щоб навушники працювали , штекер повинен бути вставлений щільно, до упору.
  2. Можливо, гучність звуку в системі встановлена на занадто низькому рівні. Клацніть по значку динаміка поряд з системним годинником і переведіть регулятор в максимальне положення. Переконайтеся, що значок динаміка не перекреслений - це означає режим без звуку.
  3. Деякі моделі навушників оснащені власним регулятором гучності. Перевірте, чи не встановлений він в мінімальне положення.
  4. Випробуйте навушники на іншому комп'ютері, де зі звуком все гаразд. Якщо вони не працюють і там - найімовірніше, справа в заводському браку і пристрій непрацездатною. Можливо, в проводі переламаний один з провідників, це також може стати причиною роботи лише одного з двох динаміків навушників.
  5. Іншою причиною, по якій навушники не працюють, може стати несправність гнізда для їх підключення, або неправильне його підключення до звукової карти. Перевірити це можна, підключивши до того ж роз'єму колонки або інші навушники. Особливо часто подібна проблема виникає при спробі підключити навушники до передньої панелі корпусу настільного комп'ютера - провідники, що ведуть від цієї панелі, часто взагалі залишають непідключеними при складанні комп'ютера. Щоб перевірити це, вставте штекер навушників в роз'єм на задній стороні корпусу, куди зазвичай включають колонки. Якщо звук є, значить справа в роз'ємі на передній панелі.
  6. При неправильної роботи драйвера звукової карти навушники також не працюватимуть. В цьому випадку щоб налаштувати навушники слід встановити драйвер з диска, який поставлявся з відеокартою або комп'ютером, або завантажити останню версію драйвера з інтернету.
Налаштування гарнітури Jabra відбувається з меню підключених до телефону пристроїв. Сполучення відбувається по каналу Bluetooth, що дозволяє користувачеві гарнітури знаходитися на віддаленій відстані від мобільного пристрою.
Вам знадобиться
  • Телефон з функцією Bluetooth.
Інструкція
1
Переконайтеся, що зарядки акумулятора телефону і гарнітури вистачить для виконання з'єднання за допомогою бездротового зв'язку. Налаштуйте з'єднання гарнітури Jabra до вашого телефону. Для цього виконано перший сполучення пристроїв, включивши функцію Bluetooth в телефоні і гарнітурі. Потім виконайте пошук доступних пристроїв у телефоні, виберіть в ньому модель вашої гарнітури і визначте в системі її призначення залежно від моделі телефону.
2
Для настройки підключення введіть код доступу, який вказаний в інструкції до використовуваної вами гарнітурі, звичайно це 0000 за замовчуванням, але все може залежати від моделі. Дочекайтеся, поки індикатор збоку загориться зеленим (або синім) кольором, це означатиме, що пристрій підключено до вашого телефону і готове до використання.
3
Для того щоб надалі використовувати гарнітуру для здійснення викликів, ознайомтеся з призначенням її кнопок в інструкції. Надалі всі виклики відбуватимуться через неї в тому випадку, коли вона буде підключена до телефону і перебувати в зоні доступу підключення Bluetooth-з'єднання.
4
Після внесення даного пристрою в ваш телефон ви можете налаштувати його використання на свій розсуд залежно від того, яким функціоналом розташовує ваш мобільний пристрій. Для цього зайдіть в меню Bluetooth, перегляньте список пристроїв і знайдіть в ньому вашу гарнітуру . Натисніть на кнопку "Опції" і перегляньте варіанти налаштувань, які доступні.
5
Для того щоб видалити гарнітуру Jabra зі списку доступних для виявлення пристроїв в телефоні, виділіть її за допомогою клавіш зі стрілками та натисніть на відповідну команду в меню. Надалі при її включенні вона не буде автоматично підключатися до вашого телефону, якщо це було налаштоване раніше, і для її використання доведеться знову вносити її в список пристроїв.