Як оригінально привітати начальника. Як незвично привітати з днем ??народження сценарій.

Якщо у вашого начальника день народження, ювілей або просто з'явився серйозний привід привітати його, поспішайте зайнятися організацією торжества і обговорити сценарій свята з колективом. Продумайте вітальну промову і подарунок для шефа. Включіть свою уяву, ви повинні бути оригінальним.
Інструкція
1
Якщо ви знаєте напевно, що збираючись рано вранці на роботу, а може і на своєму робочому місці ваш шеф включить радіо, скористайтеся послугою вітання та музичного подарунка в ранкових шоу. Вашій начальнику буде приємно, що його привітали на всю країну і замовили його улюблену пісню.
2
Організуйте невеликий фуршет, намалюйте всім колективом вітальну стінгазету, продумайте її композицію. Нехай вона буде трохи гумористичної: наприклад, обробіть фотографію в програмі Photoshop і придумайте смішне вірш або розповідь. Тільки не переборщіть. Пам'ятайте, що ви вітаєте начальника, а не одного.
3
Замовте у професійного художника портрет свого шефа, виберіть відповідну фотографію для цього і розкажіть майстру про свого керівника, можливо, він додасть краплю своєї фантазії, наприклад, зробить легкий шарж. Портрет помістіть в гарну декоративну рамку. Або зверніться в спеціальні майстерні скульпторів, нехай вони зроблять невелику статуетку, що зображає вашого шефа або його улюбленого героя кіно, літератури чи артиста.
4
Не варто витрачатися на дрібні сувеніри і дрібнички, але і щось дороге і суттєве теж дарувати не варто. Ви можете не вгадати з вибором, так як керівники - ділові люди, у них склався свій імідж, стиль. Тому ризикувати не варто. Подаруйте своєму начальнику марочне вино або фірмовий коньяк. У багатьох керівників в офісі є свій міні-бар, такий подарунок буде цілком доречний.
5
Начальники теж люди, і їм треба відпочивати. Подаруйте шефу подарунковий сертифікат на відвідування розважального центру або квиток на концерт улюбленого артиста або спортивну гру. Тільки враховуйте смаки і статус свого керівника. Вибір такого подарунка повинен бути добре продуманий.
6
Дізнайтеся якомога більше про свого начальника, його захоплення, способи проведення дозвілля. Можливо, він захоплюється гольфом або тенісом. Тоді оригінальним подарунком для нього може бути набір спортивного інвентарю. Якщо ж він курить, можна подарувати йому набір дорогих сигар або декоративну різьблену трубку.
Подарунок є одним з небагатьох подій, яке однаково сильно радує і маленьких дітей і солідних керівників організацій. Проте вибрати оригінальний подарунок для директора виявляється часом так само складно, як здати черговий робочий проект.
Інструкція
1
Перефразувавши давно відому істину «Важливий не подарунок, а увага», підійдіть до вибору з максимальною пунктуальністю. Тоді ваш подарунок принесе імениннику приємні моменти радості і запам'ятається надовго. Для цього постарайтеся дізнатися, чим захоплюється керівник. Як правило, даними відомостями володіє секретар або особистий помічник.
2
Коли коло особистісних інтересів керівника визначений, продумайте, що найбільш актуально може опинитися в якості подарунка. Спектр подібних захоплень широкий: гірські лижі, риболовля та полювання, йога, більярд і багато іншого.
3
Якщо ви робите подарунок від колективу (відділу, виробничої групи), винесіть на загальне обговорення можливі варіанти подарунків. Влаштуйте «мозковий штурм», в ході якого можуть народитися зовсім несподівані, але від цього ще більш незвичайні ідеї.
4
Коли ви з усього різноманіття вибрали подарунок, який, на ваш погляд, буде найбільш доречний і оригінальний, поцікавтеся у особистого помічника керівника, чи не виявиться ваш вибір повтором вже подарованого раніше подарунка.
5
Упевнившись в унікальності свого вибору, відвідайте тематичні магазини, в яких може бути в продажу необхідна річ. Сюди можна віднести, наприклад, магазини «Полювання та риболовля», якщо ви вирішили придбати байдарку для сплаву по гірській річці, садовий душ, гамак та ін. Або магазини комп'ютерної або побутової техніки, якщо ви вирішили подарувати, наприклад, комунікатор, крісло-масажер або мультицентр, який поєднує в собі функції аудіо- та відеоплеєра, програму для читання книг і радіоприймача.
6
Якщо ви хочете внести якусь дещицю романтичності в офіційне привітання, замовте в спеціалізованих агентствах китайські ліхтарики або повітряний змій з логотипом організації чи побажаннями від колективу.
7
Заздалегідь продумайте мова для моменту вручення подарунка керівникові. Постарайтеся придумати привітання у віршованій формі, можливо, переробивши для цього якесь відомий вірш або пісню. Якщо ви зв'яжете однієї тематичної ниткою привід поздоровлення, який вручається подарунок і побажання, навіть самий строгий керівник буде зворушений і запам'ятає таке незвичайне привітання.
Корисна порада
Не даруйте керівнику письмове приладдя (щоденники і ручки). Подібні презенти він отримує із завидною регулярністю від партнерів по бізнесу.Также не варто дарувати спиртні напої навіть в подарункових упаковках. Ви не будете оригінальні з даними подарунком, незважаючи на високу вартість марочних вин і віскі. Виняток можуть становити рідкісні сорти таких. Але даний подарунок буде актуальним тільки у випадку, якщо керівник є цінителем будь-яких конкретних видів спиртних напоїв.