Як відрізнити ксенон. Як відрізнити оригінал mtf ксенон.

Основна небезпека при покупці нових ксенонових ламп - це небезпека нарватися на китайські підроблені аналоги. В цьому випадку вас чекає не тільки розчарування від несподівано поганої якості, але і фінансове розчарування - кому охота платити повну вартість за низькосортну копію? Крім того, страждає і безпеку руху, якщо такі лампи використовувати в фарах.
Інструкція
1
Визначення оригінальності або підробність ксенону почніть з упаковки. І упаковка, і сама продукція не повинні викликати підозр: написи повинні бути чіткими, добре читаються, чи не жирними і не розмазали. Упаковка повинна бути чистою як зовні, так і всередині. Фірмовий знак і код повинні бути нанесені лазерним гравіюванням. Ціна купується лампи не повинна бути занадто низькою. Якісний оригінальний товар не стануть продавати задешево.
2
Цоколь лампи не повинен мати задирок і подряпин від шліфування, прорізи в пластиці цоколя - тільки в двох місцях, скло - без яких-небудь дефектів. Придивіться до форми і розміру колби з газом - неправильна форма і розмір найбільш часто видають підробку. Сама колба повинна бути строго перпендикулярна площині цоколя і бути рівно в ньому закріплена.
3
Купуючи лампу ксенонового типу, переконайтеся, що колір ізолятора на бічному електроді коричневий або зелений, внутрішня колба має правильну довгасто-витягнуту форму, настановних пазів тільки два. Крім того, на зовнішньому склі повинен бути характерний технологічний знак у вигляді маленьких видавлених квадратиків, а на пластиці цоколя - оригінальний напис чітким шрифтом.
4
На покривному склі в районі пальники оригінальної лампи ви побачите три видавлених квадрата: один з одного боку і два - з іншого. В підставі скла лампи, в місці її кріплення до цоколя, знаходиться видавлені кільце. Цоколь виконаний з темно-сірого пластика матового кольору. Підробка обов'язково матиме глянсову поверхню пластмаси, що відрізняється різноманітними нерівностями.
5
Багато китайські копії використовують дійсно оригінальні скляні колби. Тому по склу, газової колбі і по електродів відрізнити оригінал неможливо. В цьому випадку звертайте увагу на спосіб їх кріплення до пластикового держателю. На жаль, кривизну і недотримання розмірів при кріпленні колби не завжди вдається визначити на око. Але при установці елемента в фару низька якість продукту стає явно видним по світлу фар. З'являється нечітка светотеневая кордон, розмитість, темні плями і смуги на світловому плямі, осліплення зустрічних водіїв.
Корисна порада
Останні зразки китайської продукції досягли високої точності копіювання оригіналів. У більшості випадків розпізнати підробку без порівняння з оригіналом дуже і дуже важко.