Як відкрити анонімний рахунок.

Анонімний банківський рахунок - один із способів забезпечення секретності банківських операцій, при якому не тільки контролюючі органи, а й сам банк нічого не знає про особистості, керуючої таким рахунком. В умовах сучасних вимог закону до фінансової звітності, анонімні рахунки - велика і високооплачувана рідкість.
Інструкція
1
Відкрийте рахунок через іншу особу. Після відкриття ваш довірений повинен домовитися з банком про передачу вам управління рахунком. При цьому метод управління рахунком не повинен вимагати ідентифікації особистості, наприклад, по кодової таблиці або інтернет-банкінгу. Відкривши рахунок, передавши всі документи по ньому і розповівши про те, як їм управляти, помічник повинен відійти в сторону.
2
Зверніться в спеціалізовану компанію-куратор відкритих анонімних банківських рахунків. На відміну від першого способу, компанія здійснює повністю всі функції посередника між банком і керуючим рахунки, будучи сама його номінальним власником. Після відкриття рахунку пароль або кодове слово, необхідне для користування ним, будуть відомі тільки вам. При виникненні будь-яких непередбачених обставин, компанія-куратор врегулює всі питання, пов'язані з роботою рахунки, а також допоможе вибудувати ланцюг пов'язаних між собою анонімних рахунків.
3
Спробуйте відкрити рахунок поштою або факсом, якщо обраний вами банк вирішує цю операцію, вимагаючи всього лише ксерокопії документів про особу власника. При цьому свої дані можна вказати не повністю, або вказати невірну інформацію.
4
Придбайте компанію з уже відкритим рахунком. Такі пропозиції часто зустрічаються в рекламних оголошеннях. При цьому зверніть увагу на те, щоб рахунок був дійсно відкритий на цю фірму і без будь-яких сторонніх осіб «з правом другого підпису». Сенс управління таким рахунком також зводиться до використання кодових таблиць і паролів.
5
Якщо у вас є не одне громадянство, а, отже, не один паспорт, відкрийте рахунок на другий документ, що засвідчує особу. Тим більше, що в даний час існує реальна можливість отримати друге громадянство цілком законними методами. Деякі держави готові надати громадянство в обмін за певну суму інвестицій у свою економіку, деякі - якщо ви проживете в країні певний термін, деякі просто продають громадянство і паспорт. Особливо добре, якщо уряд країни, де виходить нове громадянство, дозволяє власникові змінити прізвище.
6
Відкрийте рахунок без пред'явлення паспорта або із зазначенням псевдоніма. Ця послуга реально пропонується в деяких банках деяких країн. Часто можна відкрити рахунок за допомогою будь-якого іншого документа, що посвідчує особу. Цим документом може бути і членська картка відомого клубу, виписана на псевдонім. І все це буде повністю відповідати законам цієї країни! Якщо за псевдонім не вказується ім'я реально існуючого людини.
7
Заведіть собі кодований рахунок. Сенс цього рахунку - умисне приховування даних про його власника. Сам банк погоджується з умовою анонімності рахунки і замість імені його держателя використовує кодове слово, придумане самим клієнтом. При цьому врахуйте, що кодований рахунок приховає вас тільки від власників по бізнесу, але не від державних органів. Тому ефективність методу можна і потрібно поліпшити, застосувавши його у зв'язці з одним з перерахованих вище способів.