Як потрібно приймати амінокислоти. амінокислоти Як потрібно їх приймати.

Амінокислоти є будівельним матеріалом для людського організму. Особливо важливо їх присутність при утворенні м'язів. Якщо ви присвятили себе спорту, обов'язково вживайте амінокислоти. Залежно від мети, яку ви перед собою ставите, є різні варіанти прийому даного корисного компонента.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно заповнити білкової нестача в організмі, приймайте амінокислоти перед сніданком. Саме в цей час вони швидше і ефективніше нейтралізують так зване «білкове вікно».
2
Щоб домогтися максимального росту м'язів або оптимального протікання відновних процесів, вживайте амінокислоти на ніч. Ви будете відпочивати, а в цей час ваша м'язова тканина зможе отримати додаткове харчування.
3
Гостра потреба організму в білку настає після фізичних навантажень. Тому якщо ви посилено тренуєтеся, то не пізніше 20-30 хвилин після завершення занять прийміть певну дозу амінокислот. Це дуже важливо, тому що з їх допомогою знижуються катаболические процеси, спрямовані на руйнування речовин, які служать для будівництва тканин.
4
Якщо ви хочете набрати м'язову масу, приймайте амінокислоти і після, і до тренування. Так ви забезпечите потужний енергетичний потенціал і поліпшите роботу ваших м'язів.
5
Не приймайте амінокислоти в поєднанні з гейнером, протеїном або різними замінниками їжі. Таким чином, ви знизите швидкість засвоювання амінокислот, тобто втратите сам сенс прийому.
6
Якщо ваша мета - схуднення, виберіть більш щільний графік прийому. Увімкніть вживання амінокислот також між їжею. Таким чином, ви знизите апетит.
7
Чергуйте амінокислоти в чистому вигляді з прийомом комплексу білкових компонентів. Так результат буде більш ефективним. Пам'ятайте, що чисті амінокислоти небажано приймати занадто тривалий період - можуть виявитися побічні дії.
8
Приймайте амінокислоти в строгих дозуваннях, про які вам доведеться порадитися з лікарем. Сильний надлишок їх в організмі може привести до порушень в роботі печінки і нирок.
Корисна порада
Форма випуску амінокислот не впливає на ефективність прийому препарату. Це можуть бути таблетки, порошок, капсули або розчин.