Як відкривати банан.

Можливо, когось це здивує, але існує відразу кілька способів очистити банан. Кожен з них комусь здається найзручнішим. Крім того бувають ситуації, коли очистити екзотичний фрукт звичним способом немає можливості. Наприклад, зламалася «ніжка» плоду або він сам є недостатньо зрілим.
Інструкція
1
Спробуйте відкрити банан так, як це роблять мавпи. Візьміть фрукт однією рукою, так щоб «ніжка» дивилася вниз, затисніть саму верхівку банана між великим і вказівним пальцем і сильно натисніть. Шкірка банана трісне, і ви зможете очистити банан, потягнувши за не вниз.
2
Метод, який не підійде для перестиглих бананів, називається «гойдалки». Візьміть фрукт двома руками, переконайтеся в тому, що коли ви складаєте його латинською літерою V, шкірка не морщиться. Кілька разів, не доводячи до кінця, зігніть і розігніть банан. Зрештою шкірка трісне, м'якоть розділиться і у вас в руках відмовляться дві половинки банана, які ви з легкістю зможете звільнити від шкірки.
3
«Кидок». Для того щоб очистити банан таким хуліганським чином, візьміть його за плодоніжку, нахиліть до себе і різким рухом руки як би киньте вперед, не випускаючи з рук. Якщо банан досить стиглий, у вас в руках опиниться тільки його «хвостик», а сам фрукт, буде лежати на підлозі або на столі перед вами. Вам залишиться тільки підчепити шкірку і звільнити від неї банан.
4
Дуже неакуратний, але зате швидкий метод - затисніть банан в кулаках обох рук так, щоб посередині залишалася тільки невелика смужка шкірки. Тримайте щільно, але не тисніть. Різко поверніть одну руку, як якщо б ви заводили мотоцикл. Шкірка трісне посередині і ви зможете легко зняти її з фрукта.
5
Якщо ви хочете максимально цивілізовано очистити банан, візьміть ніж. Розріжте банан спочатку уздовж, а потім кожну половину ще раз навпіл поперек. Звільніть половинки від шкірки. Також ви можете нарізати банан скибочками впоперек, надрізати на кожному шматочку шкірку і зняти її.
6
Можна очистити банан за допомогою ножа і так: відріжте верхівку і низ банана, надріжте шкірку банана знизу вгору, підчепити ножем і зніміть її з фрукта.