Як відключити на час інтернет.

Платежі за безлімітний інтернет нараховуються в незалежності від того, як часто ви їм користуєтеся. Якщо у вас зламався комп'ютер або ви їдете у відрядження, має сенс відключити його, щоб не платити за послугу, якої ви не користуєтеся.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - договір з провайдером.
Інструкція
1
Дізнайтеся, що потрібно зробити для блокування інтернету за умовами вашого провайдера. Для цього знайдіть відповідну інформацію на сайті або зателефонуйте в службу підтримки по телефону і задайте питання оператору.
2
Уточніть, як проводиться тарифікація послуг в вашому випадку. Одні компанії вимагають оплати інтернету на початку місяця, інші знімають гроші з особового рахунку кожну добу. У першому випадку вам не буде сенсу блокувати інтернет, якщо ви їдете, наприклад, на тиждень в середині місяця.
3
Дійте відповідно до інструкцій. При тимчасової блокуванню, можливою по телефону, зв'яжіться з контактним центром провайдера і будьте готові повідомити не тільки свою адресу і прізвище, а й номер договору або особового рахунку. Також може знадобитися кодове слово, якщо воно у вас є. Не забудьте запитати оператора про те, чи буде послуга по блокуванню платній для вас і з якого моменту вона почне діяти.
4
При наявності технічної можливості заблокуйте інтернет через сайт комунікаційної компанії. Для цього зайдіть в свій особистий кабінет і знайдіть посилання на послугу блокування. Встановіть необхідний вам термін і підтвердіть своє рішення кліком мишки.
5
Відвідайте офіс провайдера особисто, якщо це необхідно. Візьміть з собою паспорт і договір на надання послуг. Зверніться до співробітника компанії і запишіть згідно з наданим зразком заяву про добровільну блокуванні інтернету на певний термін. Для запобігання непорозумінь отримаєте копію заяви і збережіть, щоб у разі невиправданого нарахування коштів у вас були докази власної правоти.
Зверніть увагу
Деякі провайдери блокують інтернет автоматично при досягненні нульового балансу на рахунку. Тому якщо у вас залишилося кілька рублів передоплати, ви можете просто не вносити нові засоби - інтернет до наступного платежу заблокується сам.