Як віднадити від чоловіка друзів. Як дізнатися чи підходимо ми один одному.

Часто після весілля виникають ситуації, коли друзі чоловіка продовжують шукати такого ж інтенсивно спілкування з ним, як і до одруження. Позбутися «липових друзів» і захистити сімейне вогнище від їх зазіхань стає завданням №1.
Інструкція
1
Не поспішайте з'ясовувати стосунки з чоловіком та друзями і «підливати масла у вогонь» черговий сваркою. Звичайно, якщо приятелі чоловіка із завзятістю продовжують ломитися в вашу сімейне життя без попередження, попри ваші плани і бажання, важко втриматися. Однак подивіться на ситуацію з іншого боку і покличте на допомогу весь свій розум, такт і хитрість, щоб повернути ситуацію в потрібне русло.
2
Потоваришуйте з друзями чоловіка. Адже якщо вони дружать, значить, є якась суттєва причина. З ними має бути приємно спілкуватися і проводити час. Так переконайтеся в цьому. Не чекайте дій з боку коханої. Самостійно запросіть їх, наприклад, на вечерю. Більше слухайте і постарайтеся зрозуміти мотиви їх спілкування.
3
Час від часу звертайте на себе їх увагу. Дайте зрозуміти, що ви можете підтримати будь-яку розмову. Тактовно затроньте такі загальні теми, в яких вони відчують себе далекими від досконалості. Однак не варто дивитися на них звисока. Ви досягнете більшого, якщо будете діяти з посмішкою і повагою. У такій ситуації важливо дати зрозуміти його друзям, що ви з чоловіком тепер одне ціле, а вони бажані гості на заздалегідь запланованому вечорі. Тактовні, виховані люди одразу ж все зрозуміють і перестануть докучати вам своїми несподіваними візитами.
4
Якщо у вашого чоловіка друзі з дитинства, змиріться. Багаторічна дружній зв'язок вже залишила суттєвий відбиток на характері вашого чоловіка, що, безсумнівно, позначається і на ваших сімейних стосунках. Розірвати такий зв'язок дуже важко. Тут важливо навчитися приймати компромісні рішення. Наприклад, спокійно поговоріть з чоловіком і скажіть, що крім друзів у нього є ще й сім'я. Він повинен зрозуміти, що близькі люди також потребують його уваги. Запропонуйте йому спілкуватися з друзями, наприклад, тільки по п'ятницях. Так можна буде, не побоюючись, планувати різні сімейні заходи, в тому числі і на вихідні.
5
Якщо ж незаплановані візити друзів тривають, переходите до більш дієвим заходам. З'ясуйте, чи подобається така поведінка приятелів вашому чоловікові. Спільними зусиллями намітьте таку лінію поведінки обох, щоб чоловік не втратив справжніх друзів і в той же час не псував сімейні відносини. Тактовні відмови, встановлення обґрунтованих обмежень на «вечірні прийоми», перенос спільних розваг на вихідні - всі ці заходи допоможуть вам вирішити проблему, що склалася і віднадити нав'язливих друзів від чоловіка.
Друзів ми цінуємо і оберігаємо, так само, як і вони нас. Ми довгий час підтримуємо з ними зв'язок і намагаємося якомога дбайливіше ставитися до них. Але що, якщо друг оказался вдруг ворог? Тоді необхідно позбутися його, поки він не встиг заподіяти вагомий шкоди, і якнайскоріше.
Інструкція
1
В першу чергу, пройдіться по його недоліків. Ви довгий час спілкуєтеся і, отже, добре знаєте один одного. Вам буде нескладно вдарити його в найслабше місце, причому настільки сильно наскільки можливо. Бийте його в це місце якомога частіше і якомога сильніше і по можливості публічно.
2
Після того, як ви довгий час познущалися над ним, відмовте йому в розумінні і співчутті. Будьте з ним настільки цинічні, наскільки це можливо для вас. Чи не вислухуйте його до кінця, на всі його скарги відповідайте тільки те, що самі вважаєте і не думайте про його думку. Забудьте про те, що він хоче почути, намагайтеся щоб якомога більше говорили ви і тільки ви.
3
Розпустіть слух про якусь подію з його життя, про який ви домовилися нікому не розповідати. Гарна і чиста правду якомога більшою кількістю вимислу, щоб людина, навіть знає правду, не зміг розплутати цей клубок правди і брехні. Зробіть так, щоб він знав що це ви пустили слух.
4
Після того, як ви все це зробите, попросіть у нього грошей, чим більше, тим краще, і на довгий термін. Скажіть, що вам потрібно терміново виїхати і вам потрібна сума грошей, а також те, що ви повернете йому як тільки повернетеся. Натякніть йому, що ви вже багато у кого зайняли, тому тільки тепер прийшли до нього.
Корисна порада
У випадку, якщо ви відчуваєте що ситуація наближається до завершення, використовуйте останній пункт щоб звалити всю вину за розставання на свого друга.