Як почати посміхатися.

На жаль, іноді буває так, що людина почувається пригніченим і незадоволеним життям, хоча у нього хороша робота, є сім'я, друзі. Виходить, що відчуття радості, щастя не залежить від зовнішніх факторів і соціального стану, а криється набагато глибше, у внутрішньому світі людини. Безумовно, блага життя роблять її комфортніше, гарніше і приємніше, але справжнє джерело щастя знаходиться тільки всередині людини.
Інструкція
1
Частіше згадуйте (особливо перед сном) радісні моменти зі свого життя. Приємні спогади можуть надати позитивний вплив на ваше сприйняття світу. Постарайтеся відчути і запам'ятати свої відчуття і припливи радості. Поступово ви натренуєте чуттєву пам'ять і зможете без перешкод радіти і посміхатися, як би важко вам не довелося в житті.
2
Поспостерігайте за собою, простежте за тим, як часто і з яких приводів ви відчуваєте радість. Виробіть в собі звичку радіти і посміхатися не "тому що», «через чогось», а «просто так». Спробуйте отримати насолоду від посмішки та гарного настрою. Будьте привітні, не соромтеся, і оточуючі неодмінно дадуть відповідь вам посмішкою.
3
Постарайтеся отримувати задоволення від усього, чим займаєтеся, будь то робота, відпочинок, приготування їжі та інше. Прокидаючись, радійте сонцю, чистому небу, новому дню.
4
Підходячи до дзеркала, посміхніться самі собі. На робочому комп'ютері встановіть смішну заставку, яка б кожен раз викликала у вас посмішку. Слухайте приємну музику, намалюйте смішного усміхненого чоловічка і прикріпіть цей малюнок на свій холодильник або шафу. Нехай він послужить вам своєрідним сигналом, що пора перестати сумувати, треба посміхатися.
5
Навчіться навіть у негативних ситуаціях знаходити позитивні сторони. Адже можна радіти не лише безхмарному сонячному дню, але й дощ, гроза. Насолоджуйтеся тим, що ви дихаєте, живете, що у вас є рідні, друзі. Даруйте свою посмішку і увагу всім тим, хто потребує цього, і самому собі.
6
Частіше відпочивайте, дивіться веселі розважальні програми. Пам'ятайте, що сміх - це не тільки прояв радості, але ще й невичерпне джерело здоров'я. Посмішка продовжує життя, наповнюючи її приємними і добрими враженнями.
7
Радість, щастя - це почуття, які потрібно тренувати. Коли ви беретеся за якусь справу, постарайтеся підійти до нього позитивно, як кажуть, з душею. Не думайте про свою вигоду або будь-яких корисливих цілях, постарайтеся бути щирими. Ви повинні отримувати задоволення від того, що робите. Будь-яка справа має принести не тільки зовнішній матеріальний результат, але і внутрішнє задоволення.