Як швидко гантелями накачати м'язи.

Мрія про міцні і красивих м'язах легко може стати реальністю, варто тільки докласти трохи зусиль і терпіння. Виділяйте щодня по годині на вправи з гантелями, і ваша фігура придбає привабливі форми. Ефект не змусить себе довго чекати.
Інструкція
1
Для грудних м'язів добре підійде вправа - розводка гантелей з положення лежачи. Ляжте на лаву або іншу жорстку горизонтальну поверхню. Витягніть руки перед собою на рівні грудей. Долоні повинні бути повернені всередину. На вдиху поволі розведіть руки в сторони. Лікті варто злегка зігнути. Опускайте руки доти, поки не відчуєте, що м'язи грудей добре розтягнулися. Розводите руки повільно і не опускайте їх дуже низько (особливо при великій вазі гантелей), щоб не пошкодити свої плечі і лікті. На видиху зведіть руки в початкове положення.
2
М'язи рук зміцнять вправа - тяга гантелей до поясу. Його слід виконувати з опорою на лаву. Спочатку ліве коліно поставте на лаву, а праву ногу залиште на підлозі злегка зігнутою. Ваше положення повинно бути стійким. Нахиліться вперед, щоб ваша спина прийняла горизонтальне положення. Ліву руку поставте на лаву, а в праву візьміть гантель. Вона не повинна торкатися підлоги. На вдиху підтягуйте гантель до грудей, на видиху - опускайте в початкове положення. Долоня повинна бути повернута всередину. Після декількох повторів вправи на праву руку, те ж саме виконайте з лівою. Цю вправу можна ускладнити і виконувати його без опори на коліно. Гантелі візьміть в обидві руки, нахиліться вперед, коліна злегка зігніть і виконуйте тягу до поясу.
3
Сядьте на лаву, візьміть гантелі. Злегка нахиліться вперед, лікті міцно притисніть до тіла і по черзі піднімайте гантелі. Такі вправи добре розвивають грудні м'язи і біцепси. На вдиху піднімайте гантель до грудей, на видиху опускайте її в початкове положення.
4
Встаньте, ноги поставте на ширині плечей. Візьміть гантелі в обидві руки і одночасно піднімайте їх на вдиху перед собою, а потім розведіть руки в сторони і на видиху опустіть вниз.
5
М'язи ніг можна зміцнити за допомогою присідань з гантелями. Візьміть їх у обидві руки, покладіть собі на плечі, розгорнувши долоні всередину. Ноги поставте на ширині плечей. На вдиху опустіться вниз, на видиху вичавте себе в початкове положення. Кількість повторів і підходів будь-яких вправ буде залежати від вашої витривалості і фізичної підготовки.