Як вибрати навушники для телефону.

Від правильного вибору навушників залежить не тільки якість звучання, але і зручність прослуховування мови і музики. Крім того, вибір неякісної продукції приводить до швидкого виходу навушників з ладу і необхідності купувати нові.
Інструкція
1
Щоб бути задоволеними покупкою, до вибору навушників слід підійти з усією відповідальністю. Пам'ятайте про те, що ціна не є визначальним фактором - навіть найдорожчі навушники можуть виявитися дуже незручними. При виборі не женіться за модою і підбирайте ті навушники, з якими ви будете себе почувати найбільш комфортно.
2
Ви повинні знати, що в комплекті з телефоном ніколи не продаються якісні навушники. Тим не менш, вони можуть вам стати в нагоді - необхідно купити хороші навушники з роз'ємом, аналогічним тому, що встановлений саме на них.
3
Якщо ви хочете прослуховувати музику з високою якістю, відразу відмовтеся від мініатюрних навушників, що вставляються у вуха - саме такі зазвичай і поставляються з телефоном. Особливості конструкції, зокрема, маленький розмір мембрани, не дозволяють домогтися якісного відтворення низьких частот. Використовуйте невеликі накладні навушники, що забезпечують набагато більш якісне звучання. Багато моделей забезпечуються компактним тонким наголов'ям або кріпляться безпосередньо на вухах.
4
При покупці навушників зверніть увагу на те, який діапазон частот вони відтворюють. Для прослуховування записів у форматі mp3 достатньо діапазону 20 - 16000 Гц, так як частоти понад 16000 Гц при стисненні записи в mp3 зрізаються, і більш якісні навушники просто марні.
5
Дуже важливо при покупці навушників оцінити їх зручність. Зокрема, не зісковзують вони, чи не тиснуть на вуха. Зверніть увагу як на загальну довжину кабелю, так і на довжину проводів від мікрофона до навушників. Часто один з проводів виявляється дуже коротким, що доставляє незручність при користуванні навушниками.
6
Оцініть якість виготовлення навушників. Дешеві моделі навіть на вигляд виглядають дуже просто - у них тьмяна матова пластмаса, місця з'єднання деталей добре видно. Проведіть пальцем по робочій поверхні навушника: якщо відчуваєте нерівності і задирки, купувати дану модель не варто.
7
При покупці навушників обов'язково оціните якість звуку. Послухайте, як відтворюється музика, зробіть пробний дзвінок. Переконайтеся в тому, що мікрофон працює, як і кнопка виклику. Нарешті, просто оцініть ваше загальне враження від навушників - інтуїція в цьому питанні відіграє далеко не останню роль. Дуже важливо знайти «свою» річ: якщо розглянуті навушники викликають хоч якісь сумніви, пошукайте іншу модель.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lDMyFY1Wwbw
Купуючи неякісні навушники для телефону або для плеєра, покупець рано чи пізно розчаровується в своїй покупці - в навушниках поганої якості досить швидко з'являються сторонні шуми, тріск, різні небажані звукові ефекти. Крім того, незручні навушники можуть зіпсувати все задоволення від процесу прослуховування музики або інший аудіоінформації.

Тому необхідно вибрати навушники з такими характеристиками, які будуть задовольняти всі Ваші вимоги до якості звуку. В першу чергу зверніть увагу на частотні характеристики навушників, так як саме вони суттєво впливають на якість звуку. Саме недосконалість частотного діапазону навушників призводить до того, що вони дають не дуже чистий звук - з домішками шипіння і металевим відтінком.

Найважливішу роль відіграють нижні частоти, тому люди, які чутливі до якості звуку, повинні віддавати перевагу навушників з великим діаметром мембрани. Чим більше діаметр мембрани, тим сильніше розширюється частотний діапазон навушників, а значить, поліпшується якість їхнього звучання. Середнє значення частотного діапазону якісних навушників становить від 18 до 20,000Гц. Не варто купувати навушники з більш вузьким частотним діапазон.

Ще одна важлива характеристика - чутливість. Саме вона впливає на гучність звуку, тому вважається дуже важливою, в першу чергу, для вставних або накладних навушників, призначених для використання в умовах вулиці або галасливого приміщення. Якщо Ви плануєте за допомогою навушників прослуховувати музику з плеєра або телефону, намагайтеся вибрати навушники з чутливістю не менше 100дБ. Якщо є можливість, придбайте навушники з неодимовим магнітним осердям.

Відрізняються різні моделі навушників і за типом кріплення, а також за якістю матеріалів, з яких вони виготовлені. Навушники, які вставляються у вуха, зазвичай забезпечують не найвищу якість звуку з причини малого діаметра мембрани. Але зате такі навушники набагато компактніші, та й в експлуатації вони зручніше. Навушники же, які надягають на голову, відрізняються більш високою якістю звуку, і дозволяють практично повністю виключити проникнення зовнішніх шумів. Купуючи навушники, обов'язково приміряйте їх, щоб оцінити рівень комфортності та зручності. Якщо навушники-вкладиші натирають Вам вуха, віддайте перевагу навушників накладного типу.

Обов'язково зверніть увагу на вагу навушників - багато моделей на перший погляд здаються легкими, практично невагомими, але після декількох годин носіння їх на голові вони викликають неприємні відчуття. Хороші навушники - це моделі, вага яких рівномірно розподілений. Крім того, хороші навушники увазі можливість точного підлаштування під діаметр голови, ергономічність чашок, а також наявність на шнурі додаткового регулятора гучності. В ідеалі, звичайно, краще купувати тільки фірмову продукцію, що продається в спеціалізованих магазинах. Зазвичай вартість хороших навушників коливається в діапазоні від 20 до120 доларів.