Як все встигнути з маленькою дитиною.

Народження дитини - найбільше щастя в житті кожної родини. Але крім радості і розчулення немовля приносить безліч клопотів. Якщо у молодої мами є загін помічників в особі чоловіка, бабусь-тіточок та інших няньок, вона може перекласти домашні турботи на них і цілком присвятити себе малюкові. Але як бути, якщо родичі живуть за тридев'ять земель, чоловік днями і ночами трудиться на благо сім'ї або взагалі відсутня, а найняти помічницю по господарству можливості немає?
Інструкція
1
Першим ділом забудьте про яка не витримує ніякої критики приймете, яка забороняє готувати посаг для новонародженого заздалегідь. Подбайте про це ще під час вагітності, тому що пелюшки, сорочечки, повзунки, ванночка, аптечка, косметика та інші дитячі речі знадобляться з перших днів, а після пологів бігати по магазинах, прати, прасувати важко фізично і затратно по часу.
2
Щоб відновити сили після пологів і організувати повноцінне грудне вигодовування, мамі необхідно добре харчуватися. На останніх тижнях вагітності підготуйте про запас напівфабрикати (м'ясні, рибні, овочеві, фруктові і т.д.), щоб згодом заощадити час на готуванні. У перші тижні життя новонародженого важко знайти час на оброблення м'яса або чистку риби. З урахуванням того, що дитина постійно вимагає до себе уваги, максимум, на що здатна новоспечена матуся - закинути котлети в пароварку, зварити легкий супчик або кашу. З часом у малюка встановиться певний режим, і ви навчитеся розподіляти свій час так, щоб справлятися з більш складними стравами, але на перших порах краще підстрахуватися заздалегідь.
3
При наявності тата в будинку Покладіть на нього обов'язки щодо закупівлі продуктів, предметів гігієни, побутової хімії та інших господарчих. Якщо ж тато відсутня, домовтеся з сусідкою, яка буде виконувати ці функції, в залежності від ваших фінансових можливостей і добросусідських відносин - за винагороду або безоплатно. Крім того, у багатьох містах існують інтернет-магазини, що доставляють продукти на будинок.
4
Прогулянки найчастіше являють собою довгий безцільне хитання по вулиці, без якого цілком можна обійтися, виставивши коляску з дитиною на балкон, якщо будинок багатоквартирний, або у двір, якщо будинок власний. У вас вивільниться маса часу для домашніх справ і себе коханої, поки дитина спокійно спить на свіжому повітрі.
5
Божого Сторожа дитини можна захопити іграшками-брязкальцями, але краще з цим завданням впорається мобіль для ліжечка. Малюк спостерігає за рухомими під приємну музику фігурками, а мама в цей час господарює в своє задоволення.
6
Незамінна річ для молодої мами - слінг. Він дозволяє носити дитину в положенні лежачи, що не шкодить його розвивається хребту, малюк завжди знаходиться при мамі, його можна в будь-який час погодувати груддю, він спокійний і задоволений, в той же час, у мами вільні обидві руки.
7
Чи варто говорити про те, скільки часу економлять пральна і посудомийна машини, блендер, пароварка та інша побутова техніка, а винахіднику підгузників не одна матуся поставила б пам'ятник. Все це значно полегшує життя і догляд за малюком, тому використовуйте досягнення сучасної науки в повній мірі.
8
Але все-таки найголовніше для дитини - це не чисто вимитий підлогу або випрасуваних пелюшки, а спокійна і врівноважена мама, тому висипайтеся і відпочивайте при будь-якій можливості, особливо під час сну малюка.